Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zapisy do elektrowni 11 która rusza w grudniu

25 listopada 2015

W miejscowości Oprzężów trwa budowa Elektrowni Wiatrowej 7 i 8. Dodatkowo, obok budujemy elektrownie 11 i 12, które będą uruchomione jeszcze w tym roku i można w nich objąć udziały. Zyskowność tej inwestycji jest mniejsza niż w pozostałych projektach, lecz nie trzeba czekać na wybudowanie elektrowni.

Elektrownie Wiatrowe 11 i 12 powstają w oparciu o okazyjnie zakupione 7 letnie turbiny Gamesa 0,85 MW. Są objęte opieką serwisową „utrzymanie w ruchu” i mają niewielki udział kredytowania bankowego, przez co szybko będzie je można wymienić na nowe, większe urządzenia, podnosząc opłacalność inwestycji.

Tutaj więcej zdjęć z placu budowy:
http://www.ekologicznaelektrownia.pl/realizacje/ekologiczna-elektrownia-wiatrowa-11/

Przeczytaj także

Z dumą i radością informujemy, że Pracownia Finansowa, znalazła się w gronie Laureatów XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców!

Zapraszam do obejrzenia filmu z budowy Ekologicznych Elektrowni Wiatrowych 7 i 8. Turbiny będą częścią parku wiatrowego 5,2 MW, rozpoczną produkcję energii elektrycznej jeszcze w tym roku.

EEW6 jest jednym z realizowanych przez Pracownię Finansową projektów, które powstają w tzw. modelu obywatelskim, gdzie indywidualni inwestorzy zarabiają na produkcji zielonej energii.

Aż trudno uwierzyć, ale niektórzy porównują inwestycje w wiatraki z lokatą bankową, twierdząc, że kilkanaście procent zwrotu…

28 lipca godz. 20:00