Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Trwa budowa EEW13 z nowoczesną turbiną V90

30 września 2020

Inwestycja EEW13 to projekt budowy 105-metorwej elektrowni wiatrowej o mocy 2MW. Transport egzemplarza znanego na całym świecie modelu turbiny Vestas V90 został zaplanowany na pierwszy kwartał 2021 roku. Postawiona zostanie w miejscowości Łazisko, aby tam produkować ekologiczną energię i wspierać walkę z zanieczyszczonym powietrzem, pracując jednocześnie na czysty zysk dla Inwestorów.

Miesiące sierpień i wrzesień upłynęły pod znakiem rozpoczęcia prac przygotowujących plac do postawienia elektrowni wiatrowej. W sierpniu zakończono prace związane z wykonaniem placu, wykopu oraz przygotowaniem zbrojenia pod wylewkę chudego betonu pod fundament elektrowni. W ślad za sierpniowymi postępami, we wrześniu wykonano wylewkę chudego betonu pod fundament elektrowni wiatrowej, co potwierdza dokumentacja fotograficzna prezentowana poniżej.

V90 słyną z wydajności i bezawaryjności, co potwierdzają projekty Grupy PF, w których eksploatowane są dwie takie maszyny, a ich dostępność sięga 99,5% dni w roku! Strategia zakłada również ewentualną, cykliczną wymianę turbiny na nową, nowocześniejszą i wydajniejszą, przy uwzględnieniu dostępnych w danej chwili możliwości finansowania. To sprawia, że rentowność i wartość spółki może rosnąć. Zainteresowanych inwestowaniem w ekologiczne elektrownie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu EEW13

Przeczytaj także

eksperci energetyki polska, pracownia finansowa, inwestycje w wiatraki

Pojawienie się wirusa COVID-19 wywołało światową pandemię i miało nieobojętny wpływ na różne sektory gospodarki. Rynek energetyczny również odczuwa skutki światowej izolacji, dlatego eksperci Pracowni Finansowej przedstawiają wnioski po analizie.

pracownia finansowa elektrownie wiatrowe, pracownia finansowa oferta

Jak sobie OZE radzi w trakcie pandemii, jakie czynniki i czy w ogóle wpłynęły na branżę? Jakie są plany spółek z Grupy Pracownia Finansowa w zakresie energetyki wiatrowej?

Pracownia Finansowa, dochód pasywny, zysk z inwestycji

Co z programem Europejski Zielony Ład, w ramach którego ogromne środki finansowe mogą trafi do Polski i mają być przeznaczone na zieloną energię? Czy Polska będzie produkowała do 2050r. tylko tyle dwutlenku węgla, ile jest w stanie pochłonąć natura?

Elektrownie wiatrowe dostarczają do gospodarstw domowych w Polsce 10% energii elektrycznej. Dobrze serwisowana elektrownia może pracować nawet 99% dni w roku bez przestojów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 listopada godz. 20:00