Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Światowy Dzień Ochrony Środowiska w energetyce wiatrowej

5 czerwca 2019

Energetyka wiatrowa świętuje dziś Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego, do którego istotnie się przyczynia. Można powiedzieć, że zielona energia obchodzi to święto przez cały rok, a więc zobaczmy jak to wygląda w liczbach.

89256 MWh energii elektrycznej wyprodukowanej w parkach wiatrowych Grupy Pracownia Finansowa zapobiegło emisji około 72654 ton CO2 do atmosfery, co pokazuje jak ważny dla środowiska jest biznes, w który się angażujemy wraz z coraz bardziej świadomymi inwestorami.

Pracownia Finansowa pokazuje, że w inwestycjach również jest miejsce na ekologię i wspieranie ochrony środowiska poprzez walkę o zdrowsze powietrze dla przyszłych pokoleń. Inwestujemy odpowiedzialnie!

światowy dzień ochrony środowiska, ekologiczne lektrownie wiatrowe, w co inwestować

Przeczytaj także

Inwestycja o nazwie ENEVI została przygotowana z myślą o wszystkich pasjonatach rynku OZE

Inwestycja dotyczy objęcia udziałów w spółce celowej powołanej w celu wybudowania jednej elektrowni wiatrowej o mocy do 2MW

Zapisz się do newslettera i obejrzyj VIDEO za darmo!

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

25.10 godz. 20:00