Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Oczekiwania ekspertów względem polskiej branży OZE

1 sierpnia 2019

To, co jest najważniejsze w branży wiatrowej oraz w każdej innej branży, która wymaga terminowego planowania, to stabilność prawa. Pewność, że nie zmienimy kierunku podążania i nie powtórzy się sytuacja sprzed kilku lat, kiedy to Polska powiedziała ”stop” wiatrakom. Liczymy na wsparcie możliwości rozpędzenia tej maszyny, która była już naprawdę solidnym systemem, gdzie firmy z branży budowały rocznie elektrownie o łącznej mocy prawie 1000 MW. Niestety częste zmiany i niekończące się nowelizacje ustaw spowodowały, że w takim otoczeniu niełatwo jest planować strategię biznesową, która zapewniałaby bezpieczeństwo inwestycji na optymalnym poziomie, dlatego oczekujemy od polskiego rządu, że przede wszystkim będzie tworzyć stabilne prawo i nie będzie przeszkadzać. 

– tak sytuację przedstawia Maciej Korecki, zarządzający m.in. Projektem EEW19 w ramach Grupy PF. Więcej w poniższym filmie:  

Przeczytaj także

Maciej Korecki, ENEVI, ENEVI SA, nowelizacja ustawy OZE

Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii

światowy dzień ochrony środowiska, ekologiczne lektrownie wiatrowe, w co inwestować

Pracownia Finansowa pokazuje, że w inwestycjach również jest miejsce na ekologię i wspieranie ochrony środowiska

Zapisz się do newslettera i obejrzyj VIDEO za darmo!

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

25.10 godz. 20:00