Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zgromadzenie Wspólników Elektrowni Wiatrowych Stadion Narodowy

6 kwietnia 2016

W czwartek, 14 kwietnia zapraszamy wszystkich Inwestorów w Elektrownie Wiatrowe Pracowni Finansowej na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie na Stadionie Narodowym.

Spotkanie rozpocznie się krótką konferencją „Energetyka wiatrowa w Polsce„, na której podsumujemy dotychczas zrealizowane projekty, oraz aktualną sytuację makroekonomiczną i przedstawimy plany na przyszłość.

Będziemy na niej gościli przedstawicieli Generalnego Wykonawcy – Siłowni Wiatrowych S.A. Po Konferencji będą miały miejsce kolejno Zgromadzenia Wspólników Elektrowni wiatrowej 7, EEW8, EEW11 i 12, EEW17 oraz EEW16.

W trakcie poszczególnych Zgromadzeń będzie można swobodnie porozmawiać przy drobnym poczęstunku co będzie doskonałą okazją do zapoznania się z pozostałymi wspólnikami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Inwestorów!

Przeczytaj także

Zapraszamy na spotkanie Global Investor Club w Warszawie, gdzie jako partner i sponsor, 19.04, opowiemy o inwestycjach w elektrownie wiatrowe.

Zobacz 2 minutowy film, pokazujący najciekawsze ujęcia, osiągnięcia i wydarzenia z życia Pracowni Finansowej w roku 2015.

Otrzymaliśmy Certyfikat Programu Biura Informacji Gospodarczej, we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich.

Trwają zapisy do kolejnego projektu inwestycyjnego - Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 17, opartej o superwydajną turbinę Vestas V110. Inwestycja będzie zrealizowana w nowym aukcyjnym systemie wsparcia OZE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

25.10 godz. 20:00