Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zapraszamy do projektu inwestycji w elektrownię EEW18!

17 lutego 2020

Nowy projekt inwestycyjny EEW w portfolio Grupy Pracownia Finansowa dotyczy zakupu działającej elektrowni wiatrowej Vestas V66, o mocy 1,75 MW, zlokalizowanej w okolicy miejscowości Nidzica.

Elektrownia, działa od 2015 roku, jej stan techniczny jest bardzo dobry i został potwierdzony pozytywnym audytem naszego serwisu. Elektrownia ma przyznany system wsparcia w formie Zielonych Certyfikatów do 2030 roku.

Jak przewidują specjaliści, okres pracy turbiny może wynieść jeszcze nawet 25 lat. Jednak już za kilkanaście lat, korzystając z finansowania zewnętrznego, będzie możliwa jej wymiana na nową, umożliwiającą podniesienie rentowności i wartości spółki.

Sprawdź szczegółowe parametry dla tego projektu inwestycyjnego, schemat inwestycyjny oraz prognozowaną rentowność na stronie Ekologiczna Elektrownia Wiatrowa 18 i wesprzyj walkę o lepszą jakość życia następnych pokoleń!

Przeczytaj także

inwestucje w wiatraki, Pracownia Finansowa

Wyjaśniamy, ile prądu produkuje elektrownia wiatrowa i dlaczego warto inwestować w takie instalacje!

Ekologiczne elektrownie Pracownia Finansowa

Zapraszamy do nowego projektu EEW22, który polega na budowie 100–metrowej elektrowni wiatrowej GE, o mocy 1,5 MW, w okolicy miejscowości…

Pracownia Finansowe opinie o OZE Maciej Musiał w Comparic24.tv

W dniu 19 listopada o godzinie 10:30 Prezes Pracowni Finansowej Maciej Musiał przekazał opinie oraz wspólnie z redaktorem odpowiedzieli na…

Pracownia Finansowa wypłaca zyski z inwestycji w elektrownie wiatrowe

Październik jest miesiącem oszczędzania, a Pracownia Finansowa dba o to, aby inwestorzy mieli co odłożyć

10.10 godz. 20:00