Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zapisy do elektrowni 12 która rusza w grudniu

4 grudnia 2015

Rozpoczęliśmy zapisy do projektu Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 12, która będzie uruchomiona jeszcze w tym roku i zostanie objęta systemem Zielonych Certyfikatów. Zyskowność tej inwestycji jest mniejsza niż w projektach zaplanowany na drugą połowę przyszłego roku, lecz nie trzeba czekać na wybudowanie elektrowni.

Elektrownie Wiatrowe 11 i 12 powstają w oparciu o okazyjnie zakupione 7 letnie turbiny Gamesa 0,85 MW. Są objęte opieką serwisową „utrzymanie w ruchu” i mają niewielki udział kredytowania bankowego, przez co szybko będzie je można wymienić na nowe, większe urządzenia, podnosząc opłacalność inwestycji.

Tutaj więcej zdjęć z placu budowy:
http://www.ekologicznaelektrownia.pl/realizacje/ekologiczna-elektrownia-wiatrowa-12/

Przeczytaj także

24 października podczas Wielkiej Gali, 40 laureatów konkursu Wiktoria 2015, odebrało zwycięzkie statuetki z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Posiadanie firmy, to nie tylko pęd za zyskiem. Mamy ideały i pragniemy, żeby ten świat był lepszy, zostaliśmy Inwestorem Społecznym SZLACHETNEJ PACZKI!

Zapraszam do obejrzenia filmu z budowy Ekologicznych Elektrowni Wiatrowych 7 i 8. Turbiny będą częścią parku wiatrowego 5,2 MW, rozpoczną produkcję energii elektrycznej jeszcze w tym roku.

EEW6 jest jednym z realizowanych przez Pracownię Finansową projektów, które powstają w tzw. modelu obywatelskim, gdzie indywidualni inwestorzy zarabiają na produkcji zielonej energii.

28 lipca godz. 20:00