Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zalety eko-inwestycji z prognozowaną stopą zwrotu 11%

2 marca 2021

Pracownia Finansowa to jedna z największych spółek obsługujących inwestycje crowdfundingowe OZE w Polsce. Projekty związane z elektrowniami wiatrowymi mogą wesprzeć walkę o czyste powietrze, prognozują atrakcyjnych dochód pasywny i zabezpieczają przed inflacją.

Dlaczego warto wziąć udział?

Wygodny proces inwestycyjny bez wychodzenia z domu

Udział w eko-biznesie z nowoczesnymi maszynami Vestas

Pasywne inwestowanie z zabezpieczeniem w nośniku wartości

Korzystanie z przywilejów branży odnawialnych źródeł energii

Wypłata zysku win-win nawet 11% rocznie

Ochrona kapitału przed inflacją już od 40.000 PLN

Sprawdź dostępne projekty

Zarezerwuj miejsce na bezpłatnym webinarze LIVE
i uzyskaj symulację zyskowności inwestycji

Przeczytaj także

Rynek inwestycyjny bardzo się zmienił w ostatnim czasie. Inwestorzy bacznie obserwują zmiany i coraz intensywniej dywersyfikują swoje portfele, aby jak najlepiej chronić nadwyżki kapitałowe przed inflacją. Lokaty bankowe mocno zawiodły i nadszarpnęły nerwy niejednemu przedsiębiorcy. Jaka jest alternatywa i czy właśnie teraz jest najlepszy czas dla ekologicznych inwestycji?

Zapraszamy do odsłuchania podcastu z udziałem wiceprezesa Pracowni Finansowej Tomasza Wiśniewskiego, zrealizowanego w ramach cyklu Polska Neutralna Klimatycznie. Program dotyczy głównie zagadnień związanych z transformacją energetyczną Polski oraz odnawialnymi źródłami energii. Z przedstawicielem Grupy PF rozmawiała redaktor Jolanta Czudak m.in. o innowacyjnych formach inwestycji w energetykę wiatrową, a także o wyzwaniach energetycznych z jakimi musi zmierzyć się Polska.

Według opinii specjalistów Pracowni Finansowej, którzy zajmują się tematyką energetyki wiatrowej od wielu lat, zawsze jest dobry moment na inwestycje w ekologię i w ten segment rynku, czyli elektrownie wiatrowe. Zwiększanie udziału OZE w miksie energetycznym w tych czasach, staje się już swojego rodzaju ‘must have’, przy tak szybko postępujących zmianach klimatu i zanieczyszczenia powietrza. To jednak nie jedyny argument, który sprawia, że szczególnie teraz warto dołączyć do spółek inwestujących w energetykę wiatrową.

W okolicach Kłobucka Grupa Pracownia Finansowa wzniosła kolejny park wiatrowy. Dwie elektrownie wiatrowe o łącznej mocy 3MW, mogą zasilić zieloną energią ponad 3300 gospodarstw domowych.

31 maja godz. 20:00