Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zakończyliśmy Foto Konkurs Wakacyjny Zdjęcie z Wiatrakiem

17 sierpnia 2015

W piątek o 23:59 zakończył się na naszym profilu na Facebook, Foto Konkurs Wakacyjny Zdjęcie z Wiatrakiem, w którym każdy mógł dodawać zdjęcia z elektrowniami wiatrowymi. Niektórzy użytkownicy wystawiali zdjęcia samych elektrowni wiatrowych, inni siebie na ich tle. Jest też zabytkowy wiatrak, który na pewno nie służył produkcji energii elektrycznej, oraz ciekawe połączenie, wykorzystujące perspektywę – dziewczynka trzymająca w jednej w ręce zabawkowy wiatrak a w drugiej 400 – tonową turbinę wiatrową z masztem :-).

Inwestycja w zdjęcia z wiatrakiem zaprocentowała uczestnikom konkursu przydatnymi wakacyjnymi gadżetami w postaci ekskluzywnych power banków o pojemności 20.000 mAh i leżaków plażowych.

Głosów przybywało do ostatnich minut a zwycięzcami zostały następujące osoby i ich prace:

1 miejsce, 81 głosów Tomek Miś, nagroda w postaci Power Banku o mocy 20 000 mAh i dwóch leżaków plażowych o łącznej wartości 350,00 (słownie: trzysta pięćdziesiąt) złotych:

2 miejsce, 48 głosów – Marta Mazurkiewicz, nagroda w postaci Power Banku o mocy 20 000 mAh, o wartości 200,00 (słownie: dwieście) złotych:

3 miejsce, 18 głosów – Alicja Rutkowska, nagroda w postaci dwóch leżaków plażowych o wartości 150,00 (słownie: sto pięćdziesiąt) złotych:

Nagroda specjalna za najlepsze zdjęcie wyłonione przez Organizatora, w postaci Power Banku o mocy 20 000 mAh i dwóch leżaków plażowych o łącznej wartości 350,00 (słownie: trzysta pięćdziesiąt) złotych. trafi do Pani Magdaleny Makuch za następujące zdjęcie:

Przeczytaj także

Przyjrzyjmy się głównym czynnikom przemawiającym za inwestowaniem w elektrownie wiatrowe:
Niezależność od sytuacji na niestabilnych rynkach finansowych.

Pracownia Finansowa Sp. z o.o. wiatrak vestas v110prowadzi aktualnie zapisy do projektu Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 10, który jest rewelacyjny jeśli chodzi o rentowność.

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy zapis rozmowy z Prof. Krzysztofem Żmijewskim o przyszłości energetyki odnawialnej w Polsce.

Aż trudno uwierzyć, ale niektórzy porównują inwestycje w wiatraki z lokatą bankową, twierdząc, że kilkanaście procent zwrotu…

28 lipca godz. 20:00