Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zainwestuj w EEW10 – projekt na zaawansowanym etapie realizacji

7 kwietnia 2023

Aktualnie w ofercie inwestycyjnej Pracowni Finansowej dostępna jest elektrownia wiatrowa EEW10 zlokalizowana w miejscowości Regnów. Projekt jest już na zaawansowanym etapie realizacji – posadowiono turbinę wiatrową i trwa budowa trasy kablowej. Przewidywany termin uruchomienia to czwarty kwartał 2023 r.

Estymacja zyskowności inwestycji zakłada prognozowaną stopę zwrotu na poziomie 17,4% rocznie w pakiecie standardowym i 19,2% rocznie w pakiecie VIP. Strategia przewiduje generowanie zysku w sposób pasywny dla Inwestora i dodatkowo ochronę kapitału przed inflacją.

Jest to projekt ekologiczny, wspierający przemianę energetyczną od paliw kopalnych do źródeł bezemisyjnych. Pomaga chronić klimat, życie na ziemi, poprawia bezpieczeństwo energetyczne kraju, uniezależnianie się od importu paliw kopalnych, walkę z zanieczyszczonym powietrzem.

Inwestycja może być doskonałym składnikiem portfela inwestycyjnego EKO-RENTIER, zakładającego wypłatę zysków nawet 4 razy w roku.

Dowiedz się więcej podczas webinaru LIVE

REJESTRACJA >>

Przeczytaj także

Energetyka wiatrowa w obecnej sytuacji związanej z inwazją Rosji na Ukrainę stanowi element, który może pomóc skutecznie odsunąć Rosję od Europy. Polska zwraca się coraz bardziej przychylnie ku inwestycjom w alternatywne dla węgla, ropy i gazu, źródła energii, a wyniki wietrzności dają potwierdzenie potencjału tego runku. W pierwszym kwartale tego roku uruchomione elektrownie wiatrowe grupy INWE odnotowały ogólną, rekordową dostępność średnią na poziomie 95,6%. Partner branżowy pracuje intensywnie nad uruchomieniem kolejnych turbin m.in. w projektach EEW13, EEW17, EEW25.

Inwestując w nośniki wartości, inwestujemy w projekty posiadające konkretną wartość materialną. Do takich inwestycji możemy zaliczyć także ekologiczne elektrownie, które jako potężne instalacje zarabiają na produkcji energii, wykorzystując do tego naturalne zasoby jak wiatr czy słońce. Inwestorzy dostrzegają coraz więcej zalet tego typu inwestycji, a podczas webinarów LIVE zadają wiele dodatkowych pytań ekspertom. Odpowiedzi na najbardziej nurtujące z nich przedstawiamy poniżej.

W dniu 20 kwietnia w ekskluzywnych wnętrzach salonu Balamonte w Warszawie odbył się panel dyskusyjny z transmisją on-line pt. ‘Inwestycje w OZE nie tylko dla milionerów’. Uczestnikami wydarzenia byli m.in. przedstawiciele Pracowni Finansowej oraz gość specjalny – Pan Janusz Piechociński – ekonomista, poseł na Sejm, były wiceprezes Rady Ministrów oraz Minister Gospodarki, aktualnie Prezes Izby Przemysłowo Handlowej Polska-Azja.

Okazja inwestycyjna
Zapraszamy do nowego projektu inwestycyjnego w farmę PV w Orzechowie o łącznej mocy 6,27 MW.
Inwestuj od: 70.000 zł. lub w pakiecie VIP: 300.000 zł. (liczba udziałów w pakiecie VIP ograniczona)
Prognozowana rentowność: 11,8% rocznie, w pakiecie VIP: 13,8%
Okazja tylko dla pierwszych 2500 udziałów...

27.06 godz. 20:00