Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zagwarantowana cena odkupu energii na 5 lat – dołącz do EEW14

29 września 2022

Potwierdziły się przewidywania ekspertów z poprzednich lat w zakresie inwestycji w odnawialne źródła energii. Ceny prądu sięgają historycznie wysokich wartości, co daje perspektywę coraz większych zysków w projektach elektrowni wiatrowych i innych OZE. Jednocześnie ofert inwestycji w wiatraki, do których można aktualnie dołączyć we współpracy z Pracownią Finansową, jest niewiele. Jeśli się pojawiają, to stanowią swojego rodzaju perełkę inwestycyjną.

Aktualnie zapraszamy do inwestycji EEW14. Jest to projekt budowy 100-metrowej elektrowni wiatrowej Vestas V80 o mocy 2MW. Spółka zakupiła już turbinę wiatrową, która jest w trakcie przygotowania do montażu i jest w trakcie kontraktowania wykonawców. Elektrownia postawiona zostanie w miejscowości Łazisko w okolicy Tomaszowa Mazowieckiego, aby tam produkować ekologiczną energię i wspierać walkę z zanieczyszczonym powietrzem, pracując jednocześnie na czysty zysk dla Inwestorów.

Planowany termin uruchomienia to pierwszy kwartał 2023 roku. Dodatkowo elektrownia ma zagwarantowaną średnią cenę odkupu na najbliższe 5 lat na poziomie średnio 1190 zł/MWh. To przekłada się na prognozowaną rentowność w tym okresie w wysokości:

  • Pakiet VIP – inwestycja od 432.500zł; stopa zwrotu 20% rocznie (podwojenie kapitału w 5 lat)
  • Pakiet Standard – inwestycja od 96.500zł; stopa zwrotu 18% rocznie

Sprawdź jak sonstruować portfel inwestycyjny z odnawialnych źródeł energii, aby uzyskiwać dodatkowy dochód 4 razy w roku w ramach programu EKO-RENTIER.

Zapisz się na webinar LIVE i dowiedz się więcej

REJESTRACJA>>

Przeczytaj także

Energetyka wiatrowa w obecnej sytuacji związanej z inwazją Rosji na Ukrainę stanowi element, który może pomóc skutecznie odsunąć Rosję od Europy. Polska zwraca się coraz bardziej przychylnie ku inwestycjom w alternatywne dla węgla, ropy i gazu, źródła energii, a wyniki wietrzności dają potwierdzenie potencjału tego runku. W pierwszym kwartale tego roku uruchomione elektrownie wiatrowe grupy INWE odnotowały ogólną, rekordową dostępność średnią na poziomie 95,6%. Partner branżowy pracuje intensywnie nad uruchomieniem kolejnych turbin m.in. w projektach EEW13, EEW17, EEW25.

Inwestując w nośniki wartości, inwestujemy w projekty posiadające konkretną wartość materialną. Do takich inwestycji możemy zaliczyć także ekologiczne elektrownie, które jako potężne instalacje zarabiają na produkcji energii, wykorzystując do tego naturalne zasoby jak wiatr czy słońce. Inwestorzy dostrzegają coraz więcej zalet tego typu inwestycji, a podczas webinarów LIVE zadają wiele dodatkowych pytań ekspertom. Odpowiedzi na najbardziej nurtujące z nich przedstawiamy poniżej.

W dniu 20 kwietnia w ekskluzywnych wnętrzach salonu Balamonte w Warszawie odbył się panel dyskusyjny z transmisją on-line pt. ‘Inwestycje w OZE nie tylko dla milionerów’. Uczestnikami wydarzenia byli m.in. przedstawiciele Pracowni Finansowej oraz gość specjalny – Pan Janusz Piechociński – ekonomista, poseł na Sejm, były wiceprezes Rady Ministrów oraz Minister Gospodarki, aktualnie Prezes Izby Przemysłowo Handlowej Polska-Azja.

Okazja inwestycyjna
Zapraszamy do nowego projektu inwestycyjnego w farmę PV w Orzechowie o łącznej mocy 6,27 MW.
Inwestuj od: 70.000 zł. lub w pakiecie VIP: 300.000 zł. (liczba udziałów w pakiecie VIP ograniczona)
Prognozowana rentowność: 11,8% rocznie, w pakiecie VIP: 13,8%
Okazja tylko dla pierwszych 2500 udziałów...

10.10 godz. 20:00