Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Wznoszą się kolejne elektrownie wiatrowe Vestas V90 finansowane przez inwestorów Pracowni Finansowej

9 września 2021

Na przełomie sierpnia i września mieliśmy okazję przyglądać się procesowi montażu wspaniałych maszyn Vestas V90 w dwóch projektach inwestycyjnych. Inwestycja EEW13 to projekt zlokalizowany w miejscowości Łazisko w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego, natomiast inwestycja EEW17 to projekt zlokalizowany w miejscowości Zawada.

Całkiem niedawno podziwialiśmy wspaniałe widoki z transportu i rozładunku turbiny do projektu EEW13 oraz zdjęcia z przetransportowania EEW17. Teraz z satysfakcją obserwujemy montaż obu tych elektrowni wiatrowych, które niebawem rozpoczną produkcję zielonej energii, pracując na czysty zysk dla Inwestorów.

To dwie z wielu wyjątkowych inwestycji OZE przygotowanych w Grupie INWE z myślą o Inwestorach, którzy poszukują nowych możliwości generowania stałego dochodu pasywnego. W modelu crowdfundingowym Inwestorzy finansują projekt elektrowni wiatrowej, aby czerpać zyski z funkcjonowania przedsięwzięcia, czyli produkcji i sprzedaży zielonej energii.

Finansowanie inwestycji EEW13 oraz EEW17 zostało zakończone, a prognozowana stopa zwrotu dla tych projektów wynosi 10,8% rocznie. Inwestorzy, którym zależy na dołączeniu do projektów wspierających walkę z zanieczyszczonym powietrzem, mogą aktualnie nabyć ostatnie udziały w inwestycji EEW25, gdzie budowa infrastruktury została już rozpoczęta, a prognozowana stopa zwrotu wynosi 9,7% rocznie.

Zobacz poniższe zdjęcia z montażu elektrowni wiatrowej w projekcie EEW13 i EEW17. Dowiedz się, jak można dołączyć do pozostałych projektów i sprawdź, jak zarabiać pasywnie na elektrowniach wiatrowych podczas najbliższego webinaru LIVE >>

31 maja godz. 20:00