Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Wspieranie ochrony środowiska z profitami

13 stycznia 2019

Energetyka wiatrowa wraca do gry i mocno zaznaczyła swój powrót szczególnie na koniec 2018 roku, dając łączny wynik 10 702 985,00 zł kapitału zainwestowanego w projekty OZE Pracowni Finansowej.

Inwestycje w elektrownie wiatrowe stanowią o tyle atrakcyjną formę lokowania prywatnego kapitału, iż mają istotny wpływ na ochronę środowiska. Pomnażanie kapitału w ekologiczny sposób, bycie częścią wyjątkowych projektów, które mogą przyczynić się do poprawy jakości powietrza i zmniejszenia negatywnego wpływu CO2 na środowisko, a przy tym perspektywa zysków, podnoszą rangę tego typu inwestycji dla coraz bardziej świadomych Inwestorów.

Mimo wcześniejszych informacji, rząd jednak podtrzymuje wsparcie dla rozwoju lądowej energetyki lądowej. Elektrownie wiatrowe będą zatem nadal atrakcyjnym aktywem inwestycyjnym, którego wartość w czasie może nawet rosnąć, tym bardziej, że w Polsce nadal obowiązuje ustawa odległościowa, która praktycznie uniemożliwia pozyskanie nowych lokalizacji.

Zapraszamy na webinar, z którego dowiesz się więcej na temat inwestycji w OZE:

Przeczytaj także

Obecny rząd chce wybudować drugą nogę produkcji energii z OZE, nie amputując obecnej, co zostało potwierdzone w materiale wideo

Po dwóch latach oczekiwania wchodzi w życie nowy system wsparcia zielonej energii

Najbliższa dekada upłynie pod znakiem wzrostu cen energii.

Komisja Europejska, Parlament Europejski oraz Rada Unii Europejskiej podjęły decyzję dotyczącą celów dyrektywy OZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

25.10 godz. 20:00