Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Wiktoria 2016 w naszych rękach!

28 października 2016

W sobotę 22.10.2016 r. w hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Była to już XIX edycja konkursu zwieńczona rozdaniem statuetek przyznanych przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców w 15 kategoriach. W tym roku mieliśmy zaszczyt znaleźć się w gronie laureatów obok m.in. takich firm jak: IMPEL S.A., SITA SP. Z  O. O. TAURON, IMPEL S.A., BUDIMEX S.A. czy SPÓŁDZIELNIA PRACY MUSZYNIANKA.

Nagrodę z rąk Pana Marka Jakubiaka – posła na sejm RP, przedsiębiorcy branży browarniczej  odebrał Prezes Zarządu Pracowni Finansowej Maciej Musiał. Udało nam się porozmawiać z Panem Posłem i doceniamy jego zainteresowanie problemami, z jakimi borykają się inwestorzy w sektorze energetyki wiatrowej oraz ich możliwymi rozwiązaniami.

Nagroda WIKTORII jest potwierdzeniem wysokiej jakości i rzetelności naszych usług, jakimi są inwestycje w elektrownie wiatrowe i nieruchomości. Stanowi podstawę zaufania i jest gwarancją odpowiedzialnego zarządzania firmą. Cieszymy się, że nasze działania zostały zauważone i nagrodzone. Tym bardziej miło jest nam poinformować, że w  tym roku możemy pochwalić się podwójnym sukcesem – Pracownia Finansowa została również Ambasadorem Marki WIKTORIA. Tytuł ten jest dla nas zarówno ogromnym wyróżnieniem, jak i zobowiązaniem oraz motywacją do ciągłego doskonalenia naszych usług w zakresie inwestycji w realną wartość.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli liczni wojewodzi, wśród nich Wojewoda Mazowiecki – Pan Zdzisław Sipiera, Wojewoda Świętokrzyski – Pani Agata Wojtyszek oraz wielu innych a ponadto Marszałkowie a także Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Przeczytaj także

Właśnie teraz! Dlaczego? Ponieważ teraz na inwestycjach w elektrownie wiatrowe można zarobić więcej, z kilku powodów.

Ku naszemu zadowoleniu, a przede wszystkim, dzięki naszym ogromnym, codziennym wysiłkom i pokładom energii do działania, nasza firma rozwija się coraz szybciej. Nadszedł czas, aby zmiany organizacyjne podążyły za bieżącymi potrzebami firmy.

Zobacz 2 minutowy film, pokazujący najciekawsze ujęcia, osiągnięcia i wydarzenia z życia Pracowni Finansowej w roku 2015.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

25.10 godz. 20:00