Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Weź udział w kolejnym projekcie energetyki wiatrowej – EEW17 z ochroną przed inflacją!

29 stycznia 2021

Lokalizacja: Polska
Horyzont inwestycyjny: Bezterminowy
Prognozowana stopa zwrotu: 10,8% (rocznie)
Inwestuj od: 67,5 tys. zł

Sprawdź strategię inwestycyjną tutaj >>

Inwestycja została przygotowana z myślą o Inwestorach, którzy poszukują nowych możliwości generowania stałego dochodu pasywnego. W modelu crowdfundingowym Inwestorzy finansują budowę elektrowni wiatrowej, aby czerpać zyski z funkcjonowania przedsięwzięcia.
V90 słyną z wydajności i bezawaryjności, co potwierdzają projekty Grupy PF, w których eksploatowane są dwie takie maszyny, a ich dostępność sięga 99,5% dni w roku! Strategia zakłada również ewentualną, cykliczną wymianę turbiny na nową, nowocześniejszą i wydajniejszą, przy uwzględnieniu dostępnych w danej chwili możliwości finansowania. To sprawia, że rentowność i wartość spółki może rosnąć.

Chcesz otrzymać więcej informacji? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w wybranych przez Ciebie godzinach >>

Przeczytaj także

Rynek inwestycyjny bardzo się zmienił w ostatnim czasie. Inwestorzy bacznie obserwują zmiany i coraz intensywniej dywersyfikują swoje portfele, aby jak najlepiej chronić nadwyżki kapitałowe przed inflacją. Lokaty bankowe mocno zawiodły i nadszarpnęły nerwy niejednemu przedsiębiorcy. Jaka jest alternatywa i czy właśnie teraz jest najlepszy czas dla ekologicznych inwestycji?

Zapraszamy do odsłuchania podcastu z udziałem wiceprezesa Pracowni Finansowej Tomasza Wiśniewskiego, zrealizowanego w ramach cyklu Polska Neutralna Klimatycznie. Program dotyczy głównie zagadnień związanych z transformacją energetyczną Polski oraz odnawialnymi źródłami energii. Z przedstawicielem Grupy PF rozmawiała redaktor Jolanta Czudak m.in. o innowacyjnych formach inwestycji w energetykę wiatrową, a także o wyzwaniach energetycznych z jakimi musi zmierzyć się Polska.

Według opinii specjalistów Pracowni Finansowej, którzy zajmują się tematyką energetyki wiatrowej od wielu lat, zawsze jest dobry moment na inwestycje w ekologię i w ten segment rynku, czyli elektrownie wiatrowe. Zwiększanie udziału OZE w miksie energetycznym w tych czasach, staje się już swojego rodzaju ‘must have’, przy tak szybko postępujących zmianach klimatu i zanieczyszczenia powietrza. To jednak nie jedyny argument, który sprawia, że szczególnie teraz warto dołączyć do spółek inwestujących w energetykę wiatrową.

W okolicach Kłobucka Grupa Pracownia Finansowa wzniosła kolejny park wiatrowy. Dwie elektrownie wiatrowe o łącznej mocy 3MW, mogą zasilić zieloną energią ponad 3300 gospodarstw domowych.

31 maja godz. 20:00