Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Weź udział w EEW25 – infrastruktura dla 85-metrowej elektrowni wiatrowej już w budowie!

24 czerwca 2021

Weź udział w EEW25!  85-metrowa elektrownia wiatrowa Vestas V90 o mocy 2MW zostanie postawiona w okolicy Tomaszowa Mazowieckiego, aby tam produkować ekologiczną energię i wspierać walkę z zanieczyszczonym powietrzem, pracując jednocześnie na czysty zysk dla Inwestorów. Budowa infrastruktury została już rozpoczęta!

INWESTYCJE W ELEKTROWNIE WIATROWE – PROJEKT EEW25

Lokalizacja: Polska
Horyzont inwestycyjny: Bezterminowy
Prognozowana stopa zwrotu: 9,7% (rocznie)
Inwestuj od: 49 tys. zł

Sprawdź strategię inwestycyjną TUTAJ >>

Inwestycja została przygotowana z myślą o Inwestorach, którzy poszukują nowych możliwości generowania stałego dochodu pasywnego. W modelu crowdfundingowym Inwestorzy finansują budowę elektrowni wiatrowej, aby czerpać zyski z funkcjonowania przedsięwzięcia.

V90 słyną z wydajności i bezawaryjności, co potwierdzają projekty Grupy PF, w których eksploatowane są dwie takie maszyny, a ich dostępność sięga 99,5% dni w roku! Strategia zakłada również ewentualną, cykliczną wymianę turbiny na nową, nowocześniejszą i wydajniejszą, przy uwzględnieniu dostępnych w danej chwili możliwości finansowania. To sprawia, że rentowność i wartość spółki może rosnąć.

Chcesz otrzymać więcej informacji? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w wybranych przez Ciebie godzinach: WIĘCEJ INFORMACJI lub zarezerwuj miejsce na bezpłatnym webinarze LIVE REJESTRACJA

Przeczytaj także

Czy wiesz, że… Rozpiętość łopat 80-metrowej elektrowni wiatrowej GE w projekcie EEW23 wyniesie 77 metrów? W kwietniu miał miejsce transport i rozładunek turbiny na miejsce posadowienia, co zobaczysz w poniższym filmie. To już kolejna turbina w ramach inwestycji PF, która niebawem zostanie wzniesiona, aby produkować zieloną energię i pracować na czysty zysk dla inwestorów! Inwestuj i sprawdź, ile możesz zyskać TUTAJ >>

Model biznesowy inwestycji w elektrownie wiatrowe Grupy PF z Pracownią Finansową jest realizowany zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Inwestor nabywa udziały w spółce celowej, realizującej przedsięwzięcie, stając się Wspólnikiem w perspektywicznym biznesie OZE. Udziały są aktywem inwestora – mogą zostać sprzedane, podarowane i są dziedziczone, podobnie jak w przypadku nieruchomości. Dowiedz się więcej z filmu:

Ekologiczna Elektrownia Wiatrowa 23 wybudowana! To już kolejna elektrownia z Grupy PF, która niebawem zacznie pracować na czysty zysk dla inwestorów. Przedstawiamy pełen ciekawych informacji film nagrany podczas montażu EEW23:

Inwestycja EEW13 to projekt budowy elektrowni wiatrowej Vestas V90 o mocy 2MW, która już jest w trakcie realizacji. W marcu mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe widoki z transportu i rozładunku turbiny do projektu EEW13, która już niebawem wzniesie się i rozpocznie produkcję zielonej energii w Polsce, aby pracować na czysty zysk dla Inwestorów.

12.07 godz. 20:00