Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Wesołych Świąt 2016 życzy Pracownia Finansowa

23 grudnia 2016

Szanowni Państwo,
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia od całego zespołu Pracowni Finansowej. Niech te Święta będą czasem przepełnionym spokojem i przyniosą odpoczynek w radosnej atmosferze. Życzymy siły i energii do realizacji nowych pomysłów, oraz wielu sukcesów i zadowolenia z podjętych wyzwań w Nowym Roku!

Gorąco zapraszamy do obejrzenia kolejnych już, świątecznych wideo-życzeń z naszym udziałem, nagranych na jednej z naszych inwestycji:

Przeczytaj także

Pracownia Finansowa prowadzi obecnie sprzedaż udziałów w wyjątkowym projekcie – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 15. Główne powody, dla których aktualnie zdecydowaliśmy się wybrać właśnie tę inwestycję i zaprosić do niej wspólników, przedstawiamy poniżej.

Pracownia Finansowa spółka, której specjalność to inwestycje w realną wartość odebrała certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. To już drugie w tym roku wyróżnienie potwierdzające wysoką jakość i rzetelność świadczonych usług.

Już po raz drugi otrzymaliśmy przyznawaną od 19 lat, rzetelnym firmom Wiktorię, zostając dodatkowo Ambasadorem marki!

Dzisiaj aktualizowanie wiedzy na temat inwestycji musi stać się jednym z istotniejszych elementów życia każdej rodziny, szczególnie przedsiębiorców.

28 lipca godz. 20:00