Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Vestas V90 do projektu EEW17 już na miejscu!

6 lipca 2021

Inwestycja EEW17 to projekt budowy 105-metrowej elektrowni wiatrowej o mocy 2MW, która w ostatnich dniach czerwca została przetransportowana na miejsce budowy, zgodnie z prezentowanymi zdjęciami. Czekamy teraz na postawienie maszyny, odbiór i uruchomienie, aby można było przystąpić do ostatniego etapu realizacji inwestycji – generowania dochodu pasywnego długoterminowo. 

Lokalizacja projektu inwestycyjnego EEW17 to miejscowość Zawada, gdzie nowoczesna elektrownia wiatrowa Vestas V90 będzie produkować ekologiczną energię i wspierać walkę z zanieczyszczonym powietrzem, pracując jednocześnie na czysty zysk dla Inwestorów. Warto podkreślić, że V90 słyną z wydajności i bezawaryjności, co potwierdzają projekty Grupy PF, w których eksploatowane są dwie takie maszyny, a ich dostępność sięga 99,5% dni w roku!

Sprawdź, ile możesz zyskać, dołączając do aktualnie dostępnych projektów inwestycyjnych elektrowni wiatrowych TUTAJ >>

Zapisz się na webinar LIVE i poznaj symulację zyskowności inwestycji OZE – REJESTRACJA >>

Przeczytaj także

Czy wiesz, że… Rozpiętość łopat 80-metrowej elektrowni wiatrowej GE w projekcie EEW23 wyniesie 77 metrów? W kwietniu miał miejsce transport i rozładunek turbiny na miejsce posadowienia, co zobaczysz w poniższym filmie. To już kolejna turbina w ramach inwestycji PF, która niebawem zostanie wzniesiona, aby produkować zieloną energię i pracować na czysty zysk dla inwestorów! Inwestuj i sprawdź, ile możesz zyskać TUTAJ >>

Model biznesowy inwestycji w elektrownie wiatrowe Grupy PF z Pracownią Finansową jest realizowany zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Inwestor nabywa udziały w spółce celowej, realizującej przedsięwzięcie, stając się Wspólnikiem w perspektywicznym biznesie OZE. Udziały są aktywem inwestora – mogą zostać sprzedane, podarowane i są dziedziczone, podobnie jak w przypadku nieruchomości. Dowiedz się więcej z filmu:

Ekologiczna Elektrownia Wiatrowa 23 wybudowana! To już kolejna elektrownia z Grupy PF, która niebawem zacznie pracować na czysty zysk dla inwestorów. Przedstawiamy pełen ciekawych informacji film nagrany podczas montażu EEW23:

Inwestycja EEW13 to projekt budowy elektrowni wiatrowej Vestas V90 o mocy 2MW, która już jest w trakcie realizacji. W marcu mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe widoki z transportu i rozładunku turbiny do projektu EEW13, która już niebawem wzniesie się i rozpocznie produkcję zielonej energii w Polsce, aby pracować na czysty zysk dla Inwestorów.

12.07 godz. 20:00