Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Vestas V90 do projektu EEW13 już w Polsce – zobacz FILM!

1 kwietnia 2021

Inwestycje w energetykę wiatrową to możliwość pomnożenia nadwyżek finansowych, ale także szansa na udział w dużym, ekologicznym biznesie. W marcu mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe widoki z transportu i rozładunku Vestas V90 do projektu EEW13, która już jest w Polsce!

Elektrownię transportowało aż 10 aut ciężarowych! Rozładunek turbiny zrealizowany został w miejscu posadowienia, gdzie wzniesie się ona na wysokość 105 metrów i będzie produkowała zieloną energię, pracując jednocześnie na czysty zysk dla Inwestorów.

Zobacz poniższy film oraz zdjęcia z rozładunku turbiny i dowiedz się jak można zarabiać na elektrowniach wiatrowych podczas najbliższego webinaru LIVE – REJESTRACJA >>

Przeczytaj także

Inwestycja została przygotowana z myślą o Inwestorach, którzy poszukują nowych możliwości generowania stałego dochodu pasywnego. W modelu crowdfundingowym Inwestorzy finansują budowę elektrowni wiatrowej, aby czerpać zyski z funkcjonowania przedsięwzięcia.

Mimo, że rok 2020 upłynął w większości skupiając naszą uwagę na sytuacji związanej z pandemią koronawirusa to nie zapomnieliśmy również o wyzwaniach ekologicznych. Branża odnawialnych źródeł energii stanęła w obliczu niepewności związanej z widmem kryzysu gospodarczego, jednak obroniła się i cieszy się coraz większym zainteresowaniem Inwestorów.

Chcesz się dowiedzieć co zrobić, aby pasywnie zarabiać na elektrowniach wiatrowych? Posiadasz nadwyżki finansowe, które chciałbyś zainwestować w projekty prognozujące pasywny zysk na lata? Myślisz o zabezpieczeniu kapitału przed inflacją? Sprawdź garść informacji od Eweliny Kożuchowskiej – Investment Managerki PF.

Pracownia Finansowa to jedna z największych spółek obsługujących inwestycje crowdfundingowe OZE w Polsce. Projekty związane z elektrowniami wiatrowymi mogą wesprzeć walkę o czyste powietrze, prognozują atrakcyjnych dochód pasywny i zabezpieczają przed inflacją.

27.06 godz. 20:00