Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Rok 2016 w 2 minuty – Wideo

20 stycznia 2017

Zapraszamy do obejrzenia przeglądu ważnych dla na momentów, miejsc i projektów z 2016 roku. Ten rok był dla nas czasem dynamicznego rozwoju. Dzisiaj Pracownia Finansowa ma w swoim portfolio już siedem działających elektrowni wiatrowych. Sześć kolejnych inwestycji w elektrownie wiatrowe jest w trakcie realizacji. Na filmie widać też nasze inwestycje w nieruchomości – posiadamy już pięć zrealizowanych projektów, a kolejnych osiem jest w trakcie realizacji. Mimo, że było to trudny okres dla inwestycji w OZE, możemy ten rok zaliczyć do bardzo udanych.

Przeczytaj także

Wyobrażam sobie jak może dziwić stwierdzenie zawarte w tytule w czasie, w którym branża wiatrakowa ogłasza największy kryzys od czasu, kiedy w Polsce zaczęto stawiać turbiny napędzane wiatrem.

Pierwsza aukcja na odkup zielonej energii w ramach nowego systemu wsparcia, która odbyła się 30 grudnia dotyczyła instalacji do 1MW.

Ekologiczna Elektrownia Wiatrowa 15, zarabia w oparciu o dwie działające od 4 lat turbiny Vestas V90 2MW. Inwestycja ma przyznany system wsparcia na 15 lat i udokumentowaną produkcję z całego okresu.

Dzień Otwarty pierwszego w Polsce parku wiatrowego w modelu obywatelskim, zorganizowany przez Pracownię Finansową; 17.12.2015.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10.10 godz. 20:00