Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Relacja z targów Energy Expo Arena 2016

1 grudnia 2016

W  dniach 24-25 listopada można nas było spotkać na targach  Energy Expo Arena w Ostródzie, mieście województwa warmińsko-mazurskiego, gdzie prezentowaliśmy nasz produkt, jakim są inwestycje w elektrownie wiatrowe.  W gronie licznych wystawców  branży  byliśmy jedyną firmą  oferującą  elektrownie wiatrowe w modelu obywatelskim.

Był to bardzo  inspirujący i pouczający czas,  podczas którego przekonaliśmy się jak ogromne jest grono zainteresowanych energetyką odnawialną. Wśród licznych odwiedzających  nasze stoisko znalazły się osoby prywatne, które pragną wykorzystać  możliwości, związane z optymalizacją kosztów energii  w swoich gospodarstwach domowych  oraz  przedsiębiorcy, którzy chcieliby urozmaicić swoją ofertę biznesową związaną z produktami OZE.

Z naszych spostrzeżeń wynika,  że coraz więcej osób zainteresowanych jest mieszkaniem w stylu  ekologicznym biorąc pod uwagę również pochodzenie energii, którą zasilają swoje gospodarstwa domowe. Spora część  naszych rozmówców, którzy coraz częściej zadają sobie pytanie: w co inwestować na emeryturę spostrzegała naszą ofertę jako bardzo dogodny dla nich produkt inwestycyjny stanowiący godne zabezpieczenie na przyszłość. Nasze stoisko chętnie odwiedzała również młodzież z pobliskiego technikum  pytając o materiały oraz o możliwość wykorzystania ich w swojej pracy edukacyjnej a także osoby uczone, których interesowały nowinki z rynku OZE.  Odwiedzających interesowało również w jaki sposób tak dobrze radzimy sobie na rynku w obecnych uwarunkowaniach politycznych i wielu dopytywało czy weźmiemy udział w kolejnej edycji tych targów.

Przeczytaj także

Pracownia Finansowa prowadzi obecnie sprzedaż udziałów w wyjątkowym projekcie – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 15. Główne powody, dla których aktualnie zdecydowaliśmy się wybrać właśnie tę inwestycję i zaprosić do niej wspólników, przedstawiamy poniżej.

Pracownia Finansowa spółka, której specjalność to inwestycje w realną wartość odebrała certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. To już drugie w tym roku wyróżnienie potwierdzające wysoką jakość i rzetelność świadczonych usług.

Ku naszemu zadowoleniu, a przede wszystkim, dzięki naszym ogromnym, codziennym wysiłkom i pokładom energii do działania, nasza firma rozwija się coraz szybciej. Nadszedł czas, aby zmiany organizacyjne podążyły za bieżącymi potrzebami firmy.

One thought on “Relacja z targów Energy Expo Arena 2016

  1. Miałem okazję poznać firmę podczas tych targów. Bardzo ciekawy biznes, inwestowanie w coś, co uzdrowi nie tylko portfel na emeryturze ale i nasz kraj. Popieram i pozdrawiam serdecznie zarówno Panie ze zdjęcia jak i całą firmę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

06.12 godz. 20:00