Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Ponad 100 metrów nad ziemią – inwestorzy skorzystali z wyjątkowej atrakcji i weszli na wiatrak!

30 sierpnia 2021

Rok 2021 to powrót możliwości organizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń, również plenerowych. Zatem z nieukrywaną przyjemnością znów mogliśmy zaprosić inwestorów Pracowni Finansowej do udziału w Dniu Inwestora PF, czyli Wielkim Pikniku na Farmie Wiatrowej.

Inwestorzy przybyli bardzo licznie na nasze spotkanie, w wielu przypadkach z całymi rodzinami. Była to świetna okazja do rozmów i wspólnego spędzenia czasu, szczególnie, że na uczestników czekało wiele atrakcji takich jak pokaz kuchni molekularnej, wielki dmuchany tor rywalizacji, rodeo, szukanie monet w piasku, wirtualne spacery po inwestycjach w okluarach VR, zajęcia plastyczne, zagadki i rebusy, zabawy ruchowe, zabawy z chustą, duże bańki, tatuaże brokatowe, warsztaty balonowe, relaks na leżakach.

Jednak największą atrakcją była możliwość wejścia na szczyt elektrowni wiatrowej! Wszyscy goście mogli sprawdzić, jak wygląda elektrownia wiatrowa od wewnątrz, natomiast tylko nieliczni szczęściarze, biorący udział w konkursach oraz losowaniu mogli wjechać na elektrownię, która na co dzień jest niedostępna dla zwiedzających. Podczas Dnia Inwestora mogli zobaczyć okolice z wysokości 107 metrów nad ziemią.

Poniżej prezentujemy kilka zapierających dech zdjęć ze szczytu elektrowni wiatrowej i zapraszamy do obejrzenia skrótu video z Dnia Inwestora.

25.10 godz. 20:00