Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Podwyższenie kapitału w Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 7

23 października 2014

22 października 2014 r, odbyło się Zgromadzenie Wspólników i podwyższenie kapitału w Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 7. Spotkanie odbyło się w Kancelarii Notarialnej w Warszawie, gdzie Inwestorzy mogli od razu objąć swoje nowoutworzone uchwałą spółki udziały.

Przy tej okazji prezes zarządu Pracowni Finansowej i EEW 7 p. Maciej Musiał, przedstawił stan zaawansowania prac w projekcie, oraz zlokalizowanym w pobliżu projekcie EEW8 VIP, który jest realizowany w kameralnym gronie do 9 inwestorów. W projekcie nr 8, próg wejścia wynosi 0,5 mln złotych i oprócz proporcjonalnie większych zysków, daje także dodatkowe korzyści prawno – podatkowe, dzięki którym stopa zwrotu przekroczy 20% rocznie.

Obie lokalizacje mają podpisaną umowę przyłączeniową z Zakładem Energetycznym, prawomoce Warunki Zabudowy i prawomocną decyzję środowiskową, co zapewnia bezpieczeństwo ukończenia inwestycji w terminie. Oba projekty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów, dlatego osoby zainteresowane inwestycją, powinny zdecydować o przyłączeniu się do jednego z nich w najbliższym czasie.

Czytaj więcej o bezpieczeństwie inwestycji: Elektrownie Wiatrowe – Bezpieczna Inwestycja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

06.12 godz. 20:00