Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Podniesienie kapitału w Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 8

21 marca 2015

1 kwietnia 2015 r., odbędzie się Zgromadzenie Wspólników i podwyższenie kapitału w Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 8. Spotkanie odbędzie się w Kancelarii Notarialnej w Warszawie. Po przyjęciu uchwaly, Inwestorzy od razu będą mogli objąć swoje nowoutworzone udziały.

Przy okazji spotkania udziałowców prezes zarządu Pracowni Finansowej i Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 8, p. Maciej Musiał, przedstawi stan zaawansowania prac w projekcie, w kontekście podpisanej przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego, ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii. Inwestycja EEW8 realizowana w kameralnym gronie 7 inwestorów.

Planowany termin uruchomienia Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 8, to koniec 3 kwartału 2015, co gwarantuje uczestnictwo w obecnym systemie wsparcia zielonej energii i możliwość zdecydowania o przejściu do nowego o ile okaże się bardziej korzystny. Inwestycja zlokalizowana jest pod Tomaszowem Mazowieckim w woj. Łódzkim, w którym dostępne są dotacje z WFOŚ. Fundusze dotacyjne pozwalają na spłatę większości odsetek od kredytu zaciąganego przez spółkę na zakup turbiny wiatrowej.

Inwestycje w elektrownie wiatrowe to inwestowanie w realną wartość. Inwestor, przystępując do spółki zostaje współwłaścicielem jej majątku w postaci prawa do projektu budowy elektrowni wiatrowej.

28 lipca godz. 20:00