Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Pierwszy w Polsce obywatelski Park Wiatrowy – wideo

28 grudnia 2015

Dzień Otwarty pierwszego w Polsce parku wiatrowego w modelu obywatelskim, zorganizowany przez Pracownię Finansową uważamy za udany! 17 grudnia w Oprzężowie, w województwie łódzkim, pod elektrownię przybyło ponad 100 osób.

Mimo zimowej pory, przez większość dnia, aura nam sprzyjała. Kto jednak zmarzł, mógł porozmawiać z nami przy ciepłym posiłku na wszelkie tematy związane z inwestowaniem w elektrownie wiatrowe. Nie zabrakło pytań technicznych, na które chętnie odpowiadaliśmy oraz pasjonatów OZE, dla których dbałość o środowisko naprawdę się liczy. Dzięki obecności kierownika budowy można było również wjechać windą na sam szczyt turbiny i zobaczyć okolicę z wysokości ponad 70 metrów! Dziękujemy za tak liczne przybycie!

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia:

Warto też zobaczyć relację TVN24 z wizyty na naszym Dniu Otwartym Elektrowni Wiatrowej:

Aby sprawdzić czy inwestycja w wiatraki jest dobrym sposobem na pomnażanie Twojego kapitału zapisz się na najbliższy webinar.

Przeczytaj także

24 października podczas Wielkiej Gali, 40 laureatów konkursu Wiktoria 2015, odebrało zwycięzkie statuetki z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Posiadanie firmy, to nie tylko pęd za zyskiem. Mamy ideały i pragniemy, żeby ten świat był lepszy, zostaliśmy Inwestorem Społecznym SZLACHETNEJ PACZKI!

Zostaliśmy partnerem bardzo ciekawego wydarzenia: Aukcje na zieloną energię – zasady wsparcia w Ustawie o odnawialnych źródłach energii, które odbędzie się 15 grudnia 2015 roku w Warszawie.

Rozpoczęliśmy zapisy do projektu Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 12, która będzie uruchomiona jeszcze w tym roku i zostanie objęta systemem Zielonych Certyfikatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10.10 godz. 20:00