Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Ostatnie elektrownie wiatrowe w Polsce

23 lutego 2016

Zgodnie z ostatnim projektem ustawy o OZE, przygotowanym przez PiS, odległość nowo budowanych elektrowni wiatrowych od zabudowań ma wynosić 10 krotność wysokości maszyny w najwyższym punkcie.

W praktyce wejście w życie takiej ustawy oznacza, że w Polsce nie powstaną już prawie żadne nowe elektrownie wiatrowe. Większość deweloperów nie dysponuje projektami, które spełniałyby tak restrykcyjne wymagania.

Zapraszam do jednych z ostatnich elektrowni wiatrowych, które posiadają prawomocne pozwolenia na budowę wydane na dotychczasowych warunkach, co pozwoli na uruchomienie elektrowni i utrzymanie wysokiej – dwucyfrowej stopy zwrotu. Oprócz tego, wspólnicy tych spółek mogą się spodziewać sporego wzrostu wartości swoich inwestycji.

Zapisy do Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 17: http://www.ekologicznaelektrownia.pl/elektrownia-wiatrowa-17-zapisy/

Przeczytaj także

Otrzymaliśmy Certyfikat Programu Biura Informacji Gospodarczej, we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich.

Trwają zapisy do kolejnego projektu inwestycyjnego - Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 17, opartej o superwydajną turbinę Vestas V110. Inwestycja będzie zrealizowana w nowym aukcyjnym systemie wsparcia OZE.

Polacy marnują potencjał ponad 1bln. zł swoich oszczędności, głównie na lokatach. Jakie widzą główne przeszkody przed zainwestowaniem ich w wiatraki?

24 października podczas Wielkiej Gali, 40 laureatów konkursu Wiktoria 2015, odebrało zwycięzkie statuetki z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

25.10 godz. 20:00