Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nowoczesna elektrownia wiatrowa Grupy PF o mocy 2MW niebawem wzniesie się w Łazisku

8 czerwca 2021

Inwestycja EEW13 to projekt budowy elektrowni wiatrowej Vestas V90 o mocy 2MW, która już jest w trakcie realizacji. W marcu mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe widoki z transportu i rozładunku turbiny do projektu EEW13, która już niebawem wzniesie się i rozpocznie produkcję zielonej energii w Polsce, aby pracować na czysty zysk dla Inwestorów.

W ostatnim miesiącu na placu budowy w Łazisku został rozładowany i osadzony ring fundamentowy. Następnie ułożone zostało zbrojenie pod fundament, a także rozpoczęto przygotowania do wykonania przyłącza energetycznego. V90 słyną z wydajności i bezawaryjności, co potwierdzają projekty Grupy PF, w których eksploatowane są dwie takie maszyny, a ich dostępność sięga 99,5% dni w roku!

To jedna z wielu wyjątkowych inwestycji OZE przygotowanych w Grupie PF z myślą o Inwestorach, którzy poszukują nowych możliwości generowania stałego dochodu pasywnego. W modelu crowdfundingowym Inwestorzy finansują budowę elektrowni wiatrowej, aby czerpać zyski z funkcjonowania przedsięwzięcia, czyli produkcji i sprzedaży zielonej energii.

Finansowanie inwestycji EEW13 zostało zakończone, a prognozowana stopa zwrotu dla tego projektu wynosi 10,8% rocznie. Inwestorzy, którym zależy na dołączeniu do projektów wspierających walkę z zanieczyszczonym powietrzem, mogą aktualnie nabyć ostatnie udziały w inwestycji EEW23, z postawioną już elektrownią wiatrową i prognozowaną stopą zwrotu na poziomie 10% rocznie. 

Zobacz poniższe zdjęcia z postępów w budowie elektrowni wiatrowej z projektu EEW13. Dowiedz się, jak można dołączyć do pozostałych projektów i sprawdź, jak zarabiać pasywnie na elektrowniach wiatrowych podczas najbliższego webinaru LIVE >>

Przeczytaj także

Mimo, że rok 2020 upłynął w większości skupiając naszą uwagę na sytuacji związanej z pandemią koronawirusa to nie zapomnieliśmy również o wyzwaniach ekologicznych. Branża odnawialnych źródeł energii stanęła w obliczu niepewności związanej z widmem kryzysu gospodarczego, jednak obroniła się i cieszy się coraz większym zainteresowaniem Inwestorów.

Chcesz się dowiedzieć co zrobić, aby pasywnie zarabiać na elektrowniach wiatrowych? Posiadasz nadwyżki finansowe, które chciałbyś zainwestować w projekty prognozujące pasywny zysk na lata? Myślisz o zabezpieczeniu kapitału przed inflacją? Sprawdź garść informacji od Eweliny Kożuchowskiej – Investment Managerki PF.

Pracownia Finansowa to jedna z największych spółek obsługujących inwestycje crowdfundingowe OZE w Polsce. Projekty związane z elektrowniami wiatrowymi mogą wesprzeć walkę o czyste powietrze, prognozują atrakcyjnych dochód pasywny i zabezpieczają przed inflacją.

Według opinii specjalistów Pracowni Finansowej, którzy zajmują się tematyką energetyki wiatrowej od wielu lat, zawsze jest dobry moment na inwestycje w ekologię i w ten segment rynku, czyli elektrownie wiatrowe. Zwiększanie udziału OZE w miksie energetycznym w tych czasach, staje się już swojego rodzaju ‘must have’, przy tak szybko postępujących zmianach klimatu i zanieczyszczenia powietrza. To jednak nie jedyny argument, który sprawia, że szczególnie teraz warto dołączyć do spółek inwestujących w energetykę wiatrową.

12.07 godz. 20:00