Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Nowa inwestycja w farmy fotowoltaiczne – stabilne źródło zysku i ochrona przed inflacją

13 grudnia 2021

Weź udział w projekcie budowy farm słonecznych – PV1! Nowa inwestycja może stanowić stabilne źródło zysku z uwzględnieniem ochrony kapitału przed inflacją.

Inwestycja PV1 to projekt budowy trzech farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 4MW. Elektrownie słoneczne realizowane w ramach tego projektu inwestycyjnego zlokalizowane będą w miejscowościach Dobrzelewice, Tursko Wielkie i Kosobudy. Pierwsza lokalizacja to uruchomiona elektrownia słoneczna, która już pracuje na czysty zysk dla Inwestorów, a uruchomienie dwóch kolejnych planowane jest na marzec i sierpień 2022r.

Parametry inwestycji:

Lokalizacja: Polska
Horyzont inwestycyjny: Bezterminowy
Prognozowana stopa zwrotu: 10,4% (rocznie)
Inwestuj od: 52 500 tys. zł

Parametry inwestycji VIP w projekcie:

Poziom bezpieczeństwa: Podwyższony
Prognozowana stopa zwrotu: 11,5% (rocznie)
Horyzont inwestycyjny: Bezterminowy
Inwestuj od: 332 500 zł.

Specyfikacja dla lokalizacji:

Dobrzelewice (uruchomiona) – 1 MW
Tursko Wielkie (uruchomienie III.22) – 2 MW
Kosobudy (uruchomienie VIII.22) – 1 MW
łącznie – 4 MW

Chcesz otrzymać więcej informacji? Zarejestruj się na webinar LIVE z udziałem prezesa Pracowni Finansowej Tomasza Wiśniewskiego oraz gościa specjalnego, przedstawiciela partnera technologicznego w grupie INWE, zarządzającego realizacją inwestycji w energetykę słoneczną – Pawła Mazura.

Przeczytaj także

Czy wiesz, że… Rozpiętość łopat 80-metrowej elektrowni wiatrowej GE w projekcie EEW23 wyniesie 77 metrów? W kwietniu miał miejsce transport i rozładunek turbiny na miejsce posadowienia, co zobaczysz w poniższym filmie. To już kolejna turbina w ramach inwestycji PF, która niebawem zostanie wzniesiona, aby produkować zieloną energię i pracować na czysty zysk dla inwestorów! Inwestuj i sprawdź, ile możesz zyskać TUTAJ >>

Model biznesowy inwestycji w elektrownie wiatrowe Grupy PF z Pracownią Finansową jest realizowany zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Inwestor nabywa udziały w spółce celowej, realizującej przedsięwzięcie, stając się Wspólnikiem w perspektywicznym biznesie OZE. Udziały są aktywem inwestora – mogą zostać sprzedane, podarowane i są dziedziczone, podobnie jak w przypadku nieruchomości. Dowiedz się więcej z filmu:

Maciej Korecki, ENEVI, ENEVI SA, nowelizacja ustawy OZE

Pozyskiwanie energii z wiatru to technologia, która najlepiej broni się rynkowo. – co to znaczy?

Po dwóch latach oczekiwania wchodzi w życie nowy system wsparcia zielonej energii

12.07 godz. 20:00