Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

🔛 Nowa farma PV – tańsze pierwsze udziały 🔔 Webinar LIVE

24 maja 2022

Okazja inwestycyjna

Zapraszamy do nowego projektu inwestycyjnego w farmę PV w Orzechowie o łącznej mocy 6,27 MW.
Inwestuj od: 70.000 zł. lub w pakiecie VIP: 300.000 zł. (liczba udziałów w pakiecie VIP ograniczona)
Prognozowana rentowność: 11,8% rocznie, w pakiecie VIP: 13,8%
Okazja tylko dla pierwszych 2500 udziałów

Zarezerwuj miejsce na webinarze, gdzie przedstawimy szczegóły nowego projektu inwestycyjnego oraz omówimy:

🔹 Z czego wynika atrakcyjność projektów przemysłowej fotowoltaiki?
🔹 Co wpływa na opłacalność tego typu inwestycji?
🔹 Na czym polega inwestowanie w farmy fotowoltaiczne i ile można zyskać?
🔹 Jak obecna sytuacja na rynku energetycznym wpływa na inwestycje w farmy PV?
🔹 Jakie jest ryzyko inwestycyjne w tego typu projektach?
🔹 Czy jest gwarancja bezpieczeństwa?
🔹 Jakie prognozy na najbliższy rok w zakresie inwestycji w farmy PV?
🔹 W jaki konkretny projekt można teraz zainwestować?

Spotkanie on-line poprowadzi Tomasz Wiśniewski, Prezes Pracowni Finansowej – jednej z największych firm inwestowania grupowego w Polsce. Od wielu lat bierze udział w tworzeniu strategii inwestycyjnej projektów grupowych dla przedsiębiorców, uwzględniając w nich ocenę ryzyka oraz optymalną wysokość stopy zwrotu z inwestycji.

Gościem webinaru będzie Paweł Mazur, do 2021 roku Prezes Zarządu grupy PCWO S.A. oraz członek rady nadzorczej w firmie PCWO Energy S.A. Ekspert w realizacji inwestycji grupy INWE z obszaru przemysłowych farm fotowoltaicznych, posiadający doświadczenie we współpracy z wiodącymi producentami tej branży.

Webinar jest bezpłatny, natomiast obowiązuje rejestracja
ZAPISZ SIĘ!

REJESTRACJA

Przeczytaj także

W dniach od 30 sierpnia do 1 września w Serocku odbyła się kolejna edycja konferencji organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej. W wydarzeniu uczestniczył Paweł Rochala, dyrektor zarządzający EnergiaPro – spółki odpowiadającej za realizację wybranych projektów budowy Ekologicznych Elektrowni, finansowanych przez inwestorów Pracowni Finansowej.

inwestycje w wiatraki w co zainwestować ile można zyskać

Inwestycja EEW14 dotyczy objęcia udziałów w spółce celowej powołanej w celu wybudowania jednej elektrowni wiatrowej o mocy 2MW w modelu „pod klucz“. Inwestor, stając się współwłaścicielem elektrowni wiatrowej czerpie zyski z produkcji energii elektrycznej przez cały okres eksploatacji turbiny.

Ceny energii na TGE w ostatnich miesiącach sięgają niespotykanych dotychczas poziomów i są nawet ponad 4x wyższe niż w zeszłym roku. Jeszcze niedawno rentowność budowanych obecnie elektrowni z projektów inwestycyjnych Pracowni Finansowej szacowana była przy cenie 275zł / MWh. Aktualnie, przy ostrożnych założeniach, zyskowność szacowana jest przy cenie 350zł za 1MWh. To sprawia, że kalkulator rentowności najnowszego projektu wskazuje aż 13% rocznie.

Weź udział w projekcie budowy farm słonecznych – PV1! Nowa inwestycja może stanowić stabilne źródło zysku z uwzględnieniem ochrony kapitału przed inflacją.

10.10 godz. 20:00