Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Jak zostać EKO-RENTIEREM i uzyskiwać dodatkowy dochód nawet 4 razy w roku?

9 listopada 2022

Program EKO-RENTIER pojawił się na rynku we wrześniu i od razu zyskał grono sympatyków. Odnawialne źródła energii, które zostały włączone do programu to elektrownie wiatrowe i słoneczne. Inwestorzy cenią program szczególnie za ekologiczny charakter i możliwość uzyskiwania dodatkowego dochodu nawet 4 razy w roku.

Dlaczego połączenie akurat elektrowni wiatrowych i słonecznych?

Farmy fotowoltaiczne i elektrownie wiatrowe mają odwrotną roczną charakterystykę. Elektrownie słoneczne pracują głównie w lato, podczas gdy wiatraki zimą. Dzięki temu całkiem naturalna jest możliwość uzyskiwania wypłat z proponowanych projektów OZE we wszystkich czterech kwartałach w roku.

Jak rozłożone są wypłaty zysków w tym programie?

Innowacyjność programu EKO-RENTIER, to odpowiedź na potrzeby Inwestorów, którzy cenią sobie regularny dochód. Dzięki połączeniu dwóch rodzajów projektów OZE możemy liczyć nawet na 4 wypłaty w roku. Z elektrowni wiatrowych wypłaty przewidziane są na 15.IV i 15.X, natomiast z fotowoltaiki Inwestor może spodziewać się wypłat 15.I i 15.VII.

Jaki jest minimalny kapitał, z którym można dołączyć i ile można zyskać?

Do programu EKO-RENTIER można dołączyć z kapitałem już od: 70. 000 PLN. Zysk prognozowany jest indywidualnie w zależności od kwoty inwestycji,. Natomiast czym większy nakład inwestycyjny, tym większy dochód. Estymacja zyskowności dla inwestycji w kwocie 1 mln PLN wynosi ok. 32,6 tys. PLN co kwartał.

Co zrobić, aby dołączyć?

By dołączyć do programu EKO- RENTIER, wystarczy wypełnić  formularz EKO-RENTIER. Po wypełnieniu formularza otrzymasz dokumenty inwestycyjne niezobowiązująco, z którymi możesz się zapoznać i zdecydować czy dołączyć. Investment Manager odpowie na wszystkie twoje pytania.

EKO–RENTIER jest idealnym sposobem na ochronę kapitału przed szalejącą inflacją. Ponadto inwestycja w ekologiczne projekty, to czysty zysk dla Ciebie i planety.

Przeczytaj także

Energetyka wiatrowa w obecnej sytuacji związanej z inwazją Rosji na Ukrainę stanowi element, który może pomóc skutecznie odsunąć Rosję od Europy. Polska zwraca się coraz bardziej przychylnie ku inwestycjom w alternatywne dla węgla, ropy i gazu, źródła energii, a wyniki wietrzności dają potwierdzenie potencjału tego runku. W pierwszym kwartale tego roku uruchomione elektrownie wiatrowe grupy INWE odnotowały ogólną, rekordową dostępność średnią na poziomie 95,6%. Partner branżowy pracuje intensywnie nad uruchomieniem kolejnych turbin m.in. w projektach EEW13, EEW17, EEW25.

Inwestując w nośniki wartości, inwestujemy w projekty posiadające konkretną wartość materialną. Do takich inwestycji możemy zaliczyć także ekologiczne elektrownie, które jako potężne instalacje zarabiają na produkcji energii, wykorzystując do tego naturalne zasoby jak wiatr czy słońce. Inwestorzy dostrzegają coraz więcej zalet tego typu inwestycji, a podczas webinarów LIVE zadają wiele dodatkowych pytań ekspertom. Odpowiedzi na najbardziej nurtujące z nich przedstawiamy poniżej.

W dniu 20 kwietnia w ekskluzywnych wnętrzach salonu Balamonte w Warszawie odbył się panel dyskusyjny z transmisją on-line pt. ‘Inwestycje w OZE nie tylko dla milionerów’. Uczestnikami wydarzenia byli m.in. przedstawiciele Pracowni Finansowej oraz gość specjalny – Pan Janusz Piechociński – ekonomista, poseł na Sejm, były wiceprezes Rady Ministrów oraz Minister Gospodarki, aktualnie Prezes Izby Przemysłowo Handlowej Polska-Azja.

Okazja inwestycyjna
Zapraszamy do nowego projektu inwestycyjnego w farmę PV w Orzechowie o łącznej mocy 6,27 MW.
Inwestuj od: 70.000 zł. lub w pakiecie VIP: 300.000 zł. (liczba udziałów w pakiecie VIP ograniczona)
Prognozowana rentowność: 11,8% rocznie, w pakiecie VIP: 13,8%
Okazja tylko dla pierwszych 2500 udziałów...

10.10 godz. 20:00