Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Jak zarobić na podwyżkach cen prądu? ZOBACZ FILM

21 września 2021

W okolicach Tomaszowa Mazowieckiego wzniesione zostały kolejne elektrownie wiatrowe sfinansowane przez Inwestorów Pracowni Finansowej – EEW13 i EEW17. Od 2013 roku Inwestorzy sfinansowali już 30 takich elektrowni wiatrowych, których zadaniem jest produkcja zielonej energii i generowanie czystego zysku dla udziałowców. Ceny energii elektrycznej drastycznie rosną, co dla wspólników elektrowni wiatrowych oznacza wyższe stopy zwrotu. Zobacz film z budowy nowych projektów i dowiedz się więcej o inwestycjach OZE:

Przeczytaj także

Czy wiesz, że… Rozpiętość łopat 80-metrowej elektrowni wiatrowej GE w projekcie EEW23 wyniesie 77 metrów? W kwietniu miał miejsce transport i rozładunek turbiny na miejsce posadowienia, co zobaczysz w poniższym filmie. To już kolejna turbina w ramach inwestycji PF, która niebawem zostanie wzniesiona, aby produkować zieloną energię i pracować na czysty zysk dla inwestorów! Inwestuj i sprawdź, ile możesz zyskać TUTAJ >>

Model biznesowy inwestycji w elektrownie wiatrowe Grupy PF z Pracownią Finansową jest realizowany zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Inwestor nabywa udziały w spółce celowej, realizującej przedsięwzięcie, stając się Wspólnikiem w perspektywicznym biznesie OZE. Udziały są aktywem inwestora – mogą zostać sprzedane, podarowane i są dziedziczone, podobnie jak w przypadku nieruchomości. Dowiedz się więcej z filmu:

Ekologiczna Elektrownia Wiatrowa 23 wybudowana! To już kolejna elektrownia z Grupy PF, która niebawem zacznie pracować na czysty zysk dla inwestorów. Przedstawiamy pełen ciekawych informacji film nagrany podczas montażu EEW23:

Inwestycja EEW13 to projekt budowy elektrowni wiatrowej Vestas V90 o mocy 2MW, która już jest w trakcie realizacji. W marcu mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe widoki z transportu i rozładunku turbiny do projektu EEW13, która już niebawem wzniesie się i rozpocznie produkcję zielonej energii w Polsce, aby pracować na czysty zysk dla Inwestorów.

31 maja godz. 20:00