Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestycje w wiatraki we Wrocławiu – GIC

1 marca 2016

Zapraszamy na spotkanie Global Investor Club we Wrocławiu. Jako partner oraz sponsor, w dniu 3.03.2016r., już po raz kolejny będziemy mieli okazję opowiedzieć o możliwościach inwestowania w elektrownie wiatrowe.

Podczas spotkania w Global Investor Club:

  • przedstawimy dlaczego warto inwestować w elektrownie wiatrowe
  • pokażemy jak czerpać rok w rok ponadprzeciętne zyski z produkcji „zielonej” energii
  • zapoznamy z biznesplanem inwestycji
  • wskażemy jak zostać udziałowcem elektrowni wiatrowej
  • przedstawimy ryzyka i sposoby zabezpieczenia inwestycji
  • nakreślimy czas trwania i możliwości wyjścia z inwestycji
  • odpowiemy na pytania uczestników

Zapraszamy we czwartek, 3 marca, 18:00, Leszczyńskiego 4, Wrocław, sala Fenoris 4 pietro.

Podczas spotkania, oprócz naszych inwestycjach w wiatraki będzie także mowa o innym przykładzie inwestycji obywatelskiej – projekcie „Polskie Rezydencje”, oraz planowanym na wrzesień obozie dla inwestorów InvestCamp 2016. Będzie też można dołączyć do klubu.

Opłata logistyczna za udział w spotkaniu – 15zł.


Global Investor Club jest siecią 900 inwestorów zrzeszonych w 14 oddziałach w 2 krajach.
Misją jest wzajemne uczenie się jak inwestować oraz wykorzystanie wiedzy w praktyce i wspólne inwestowanie, aby pomnażać swój majątek.

Kto przychodzi na spotkania?

90% uczestników to aktywni inwestorzy. 50% z nich inwestuje w nieruchomości. Są to właściciele firm, pracownicy korporacji lub zawodowi inwestorzy. Przychodzą także osoby, które stawiają dopiero pierwsze kroki w inwestowaniu. Na spotkaniach poznasz osoby, które inwestują w Twoim mieście. Dzięki jednej rozmowie podczas networkingu możesz dowiedzieć się, jak uniknąć błędu wartego wiele tysięcy złotych albo znaleźć rozwiązanie swojego problemu, co pozwoli Ci zarobić jeszcze więcej.

Jaka jest formuła spotkania?

Na spotkanie składają się prelekcje zaproszonych gości, prezentacja ciekawych ofert inwestycyjnych, czasami swoje doświadczenia prezentuje któryś z inwestorów z Global Investor Club. Przewidujemy też czas na networking. Chcemy, by uczestnicy nie tylko zdobywali wiedzę od prelegentów, ale mieli też czas wymieniać się doświadczeniami między sobą.

Przeczytaj także

Otrzymaliśmy Certyfikat Programu Biura Informacji Gospodarczej, we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich.

Trwają zapisy do kolejnego projektu inwestycyjnego - Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 17, opartej o superwydajną turbinę Vestas V110. Inwestycja będzie zrealizowana w nowym aukcyjnym systemie wsparcia OZE.

24 października podczas Wielkiej Gali, 40 laureatów konkursu Wiktoria 2015, odebrało zwycięzkie statuetki z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Przyjrzyjmy się głównym czynnikom przemawiającym za inwestowaniem w elektrownie wiatrowe:
Niezależność od sytuacji na niestabilnych rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 listopada godz. 20:00