Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestycje w wiatraki w web-camera’ch

9 maja 2016

28 kwietnia w parku wiatrowym w Oprzężowie woj. łódzkiego, zostały zainstalowane kamery, które obserwują pracę 4 zainstalowanych tam elektrowni wiatrowych.

Podgląd on-line Parku Oprzężów – konfiguracja aplikacji:
Aby oglądać on-line co się dzieje w Parku Wiatrowym Oprzężów – z elektrowniami 7, 8, 11 i 12, należy pobrać aplikację iDMSS (np. na iPhone’a):

Aplikacja dostępna jest w wersjach:

na platformę iPhone/iPad: Działa w systemach iPhone od wersji OS 3.0. Aplikacja gDMSS dostępna na platformę Android: Działa na systemach Android od wersji OS 2.0 . Aplikacja DMSS dostępna na platformę Symbian: Działa na systemach Symbian S60 3rd. Aplikacja DMSS dostępna na platformę  Window Mobile: Działa w systemach Windows Mobile od wersji OS 5.0.

hasło: 1111

i już można cieszyć się widokiem na żywo na swoje inwestycje w elektrownie wiatrowe, z każdego miejsca na świecie, z dostępem do internetu:

Przeczytaj także

Zapraszamy na spotkanie Global Investor Club w Poznaniu 19.05.2016, gdzie opowiemy o inwestycjach w wiatraki.

Tomasz Kapała został członkiem zespołu Pracowni Finansowej. Odpowiada za dobór nowych projektów i maksymalizację zysków działających.

Relacja z konferencji dla inwestorów PF z udziałem prekursora polskiej energetyki wiatrowej W. Romaniszyna i adwokata BSJP D. Sołtysiaka

Ruszyły zapisy do kolejnej Elektrowni Wiatrowej, która będzie oparta o turbinę Vestas V90 na 105 m wieży. Aktualna lokalizacja inwestycji - Łazisko, Łódzkie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10.10 godz. 20:00