Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestycje w wiatraki w Toruniu – GIC

7 kwietnia 2016

Zapraszamy na spotkanie Global Investor Club w Toruniu. Jako partner oraz sponsor, w dniu 21.04.2016 r., już po raz kolejny będziemy mieli okazję opowiedzieć o możliwościach inwestowania w elektrownie wiatrowe.

Podczas spotkania:

  • przedstawimy dlaczego warto inwestować w elektrownie wiatrowe
  • pokażemy jak czerpać rok w rok ponadprzeciętne zyski z produkcji „zielonej” energii
  • zapoznamy z biznesplanem inwestycji
  • wskażemy jak zostać udziałowcem elektrowni wiatrowej
  • przedstawimy ryzyka i sposoby zabezpieczenia tej obywatelskiej inwestycji
  • nakreślimy czas trwania i możliwości wyjścia z inwestycji
  • powiemy jak firmy mogą budować konkurencyjność w oparciu o inwestycje w wiatraki
  • odpowiemy na pytania uczestników

Opłata logistyczna za udział w spotkaniu – 15 zł.

Zapraszamy w czwartek 21.04.2016 o godzinie 18:00
Spotykamy się w: 
ul. Bydgoska 10/3


Global Investor Club jest siecią ponad 1000 inwestorów zrzeszonych w 14 oddziałach w 2 krajach.
Misją jest wzajemne uczenie się jak inwestować oraz wykorzystanie wiedzy w praktyce i wspólne inwestowanie, aby pomnażać swój majątek.

Kto przychodzi na spotkania?

90% uczestników to aktywni inwestorzy. 50% z nich inwestuje w nieruchomości. Są to właściciele firm, pracownicy korporacji lub zawodowi inwestorzy. Przychodzą także osoby, które stawiają dopiero pierwsze kroki w inwestowaniu.
Na spotkaniach poznasz osoby, które inwestują w Twoim mieście. Dzięki jednej rozmowie podczas networkingu możesz dowiedzieć się, jak uniknąć błędu wartego wiele tysięcy złotych albo znaleźć rozwiązanie swojego problemu, co pozwoli Ci zarobić jeszcze więcej.

Jaka jest formuła spotkania?

Na spotkanie składają się prelekcje zaproszonych gości, prezentacja ciekawych ofert inwestycyjnych, czasami swoje doświadczenia prezentuje któryś z inwestorów z Global Investor Club. Przewidujemy też czas na networking. Chcemy, by uczestnicy nie tylko zdobywali wiedzę od prelegentów, ale mieli też czas wymieniać się doświadczeniami między sobą.

Przeczytaj także

Zapraszamy na spotkanie Global Investor Club w Toruniu, gdzie jako partner i sponsor, 19.04, opowiemy o inwestycjach w elektrownie wiatrowe.

Otrzymaliśmy Certyfikat Programu Biura Informacji Gospodarczej, we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich.

Trwają zapisy do kolejnego projektu inwestycyjnego - Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 17, opartej o superwydajną turbinę Vestas V110. Inwestycja będzie zrealizowana w nowym aukcyjnym systemie wsparcia OZE.

24 października podczas Wielkiej Gali, 40 laureatów konkursu Wiktoria 2015, odebrało zwycięzkie statuetki z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

25.10 godz. 20:00