Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestycje w wiatraki w Krakowie – GIC

2 marca 2016

Zapraszamy na spotkanie Global Investor Club w Krakowie. Jako partner oraz sponsor, w dniu 10.03.2016 r., już po raz kolejny będziemy mieli okazję opowiedzieć o możliwościach inwestowania w elektrownie wiatrowe.

Podczas spotkania w Global Investor Club:

  • przedstawimy dlaczego warto inwestować w elektrownie wiatrowe
  • pokażemy jak czerpać rok w rok ponadprzeciętne zyski z produkcji „zielonej” energii
  • zapoznamy z biznesplanem inwestycji
  • wskażemy jak zostać udziałowcem elektrowni wiatrowej
  • przedstawimy ryzyka i sposoby zabezpieczenia inwestycji
  • nakreślimy czas trwania i możliwości wyjścia z inwestycji
  • odpowiemy na pytania uczestników

Zapraszamy we czwartek, 10 marca, 18:00, Ambasada Krakowian ul Stolarska 6/9

Podczas tego inauguracyjnego spotkania GIC w Grodzie Kraka, oprócz naszych inwestycji w wiatraki, działanie oddziału zainauguruje Mariusz Matrejek, doświadczony inwestor i założyciel Global Investor Club, który przedstawi zasady działania Klubu i realizowane projekty. Opowie także o swoim profilu inwestora – na czym zarobił, na czym stracił i jak widzi swoje przyszłe inwestycje.

Opłata logistyczna za udział w spotkaniu – 20zł.


Global Investor Club jest siecią 900 inwestorów zrzeszonych w 14 oddziałach w 2 krajach.
Misją jest wzajemne uczenie się jak inwestować oraz wykorzystanie wiedzy w praktyce i wspólne inwestowanie, aby pomnażać swój majątek.

Kto przychodzi na spotkania?

90% uczestników to aktywni inwestorzy. 50% z nich inwestuje w nieruchomości. Są to właściciele firm, pracownicy korporacji lub zawodowi inwestorzy. Przychodzą także osoby, które stawiają dopiero pierwsze kroki w inwestowaniu.
Na spotkaniach poznasz osoby, które inwestują w Twoim mieście. Dzięki jednej rozmowie podczas networkingu możesz dowiedzieć się, jak uniknąć błędu wartego wiele tysięcy złotych albo znaleźć rozwiązanie swojego problemu, co pozwoli Ci zarobić jeszcze więcej.

Jaka jest formuła spotkania?

Na spotkanie składają się prelekcje zaproszonych gości, prezentacja ciekawych ofert inwestycyjnych, czasami swoje doświadczenia prezentuje któryś z inwestorów z Global Investor Club. Przewidujemy też czas na networking. Chcemy, by uczestnicy nie tylko zdobywali wiedzę od prelegentów, ale mieli też czas wymieniać się doświadczeniami między sobą.

Przeczytaj także

Otrzymaliśmy Certyfikat Programu Biura Informacji Gospodarczej, we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich.

Trwają zapisy do kolejnego projektu inwestycyjnego - Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 17, opartej o superwydajną turbinę Vestas V110. Inwestycja będzie zrealizowana w nowym aukcyjnym systemie wsparcia OZE.

Polacy marnują potencjał ponad 1bln. zł swoich oszczędności, głównie na lokatach. Jakie widzą główne przeszkody przed zainwestowaniem ich w wiatraki?

24 października podczas Wielkiej Gali, 40 laureatów konkursu Wiktoria 2015, odebrało zwycięzkie statuetki z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 grudnia godz. 20:00