Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestycje crowdfundingowe – budowa elektrowni wiatrowych EEW22 i EEW24

22 maja 2023

W Łasku powstają dwie 1,5 MW siłownie wiatrowe, o wysokości 100m i rozpiętości rotora 77m. Każda z nich może zasilić prawie 2000 gospodarstw domowych. Finansowanie tych projektów odbywa się w modelu crowdfundingowym, w którym inwestorzy obejmują udziały w spółce aby potem czerpać systematycznie zyski z produkcji energii elektrycznej. Każda z nich może zasilić prawie 2000 gospodarstw domowych. Finansowanie tych projektów odbywa się w modelu crowdfundingowym, w którym inwestorzy obejmują udziały w spółce aby potem czerpać systematycznie zyski z produkcji energii elektrycznej.

Sprawdź, ile możesz zyskać inwestując w odnawialne źródła energii – zapisz się na webinar LIVE TUTAJ>>

Przeczytaj także

Energetyka wiatrowa w obecnej sytuacji związanej z inwazją Rosji na Ukrainę stanowi element, który może pomóc skutecznie odsunąć Rosję od Europy. Polska zwraca się coraz bardziej przychylnie ku inwestycjom w alternatywne dla węgla, ropy i gazu, źródła energii, a wyniki wietrzności dają potwierdzenie potencjału tego runku. W pierwszym kwartale tego roku uruchomione elektrownie wiatrowe grupy INWE odnotowały ogólną, rekordową dostępność średnią na poziomie 95,6%. Partner branżowy pracuje intensywnie nad uruchomieniem kolejnych turbin m.in. w projektach EEW13, EEW17, EEW25.

Inwestując w nośniki wartości, inwestujemy w projekty posiadające konkretną wartość materialną. Do takich inwestycji możemy zaliczyć także ekologiczne elektrownie, które jako potężne instalacje zarabiają na produkcji energii, wykorzystując do tego naturalne zasoby jak wiatr czy słońce. Inwestorzy dostrzegają coraz więcej zalet tego typu inwestycji, a podczas webinarów LIVE zadają wiele dodatkowych pytań ekspertom. Odpowiedzi na najbardziej nurtujące z nich przedstawiamy poniżej.

W dniu 20 kwietnia w ekskluzywnych wnętrzach salonu Balamonte w Warszawie odbył się panel dyskusyjny z transmisją on-line pt. ‘Inwestycje w OZE nie tylko dla milionerów’. Uczestnikami wydarzenia byli m.in. przedstawiciele Pracowni Finansowej oraz gość specjalny – Pan Janusz Piechociński – ekonomista, poseł na Sejm, były wiceprezes Rady Ministrów oraz Minister Gospodarki, aktualnie Prezes Izby Przemysłowo Handlowej Polska-Azja.

Okazja inwestycyjna
Zapraszamy do nowego projektu inwestycyjnego w farmę PV w Orzechowie o łącznej mocy 6,27 MW.
Inwestuj od: 70.000 zł. lub w pakiecie VIP: 300.000 zł. (liczba udziałów w pakiecie VIP ograniczona)
Prognozowana rentowność: 11,8% rocznie, w pakiecie VIP: 13,8%
Okazja tylko dla pierwszych 2500 udziałów...