Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestorzy elektrowni wiatrowych objęli udziały

24 czerwca 2015

17 czerwca 2015 r. inwestorzy elektrowni wiatrowych 7, 8 i 9 spotkali się na zgromadzeniu udziałowców w niezwykłym miejscu w Warszawie – na dachu budynku PAST’y. Wcześniej nowi wspólnicy objęli notarialnie swoje udziały i otrzymali tym samym „twardy” dowód posiadania części przedsiębiorstwa.

Podczas Spotkania Prezes Zarządu Pracowni Finansowej Sp. z o.o., oraz trzech powyższych elektrowni wiatrowych – p. Maciej Musiał, poinformował o postępach w projektach, oraz planach na przyszłość i kilku alternatywnych wariantach realizacji Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 9.

Realizowane przez Pracownię Finansową projekty elektrowni wiatrowych 7, 8 i 9, są na ostatniej prostej i najprawdopodobniej, wszystkie zostaną zrealizowane w tym roku, co pozwoli na wypłatę pierwszych zaliczek na poczet dywidendy już w pierwszej połowie 2016 roku.

Wspólnicy otrzymali także Certyfikaty Inwestora w Odnawialne Źródła Energii, które wskazują ilość zielonej energii jaka będzie wytworzona dzięki wkładowi poszczególnych inwestorów oraz ilość CO2, które dzięki temu nie zanieczyści atmosfery.

W trakcie spotkania wspólnicy wymieniali między sobą kontakty, a nawet nawiązywali współpracę biznesową pomiędzy swoimi firmami. Niezależnie od tej potencjalnej współpracy, pozostają wspólnikami w elektrowni wiatrowej i ta relacja może potrwać 25 i więcej lat.

Na zakończenie, na zgromadzonych czekał przepyszny poczęstunek grillowy, który serwowany był na świeżym powietrzu, na wysokości 50 metrów nad ziemią (połowa wysokości masztu wiatraka), z niezwykłym widokiem na Warszawę.

28 lipca godz. 20:00