Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestorzy Elektrowni 9, 10 i 16 objęli udziały

1 grudnia 2015

W środę 18 listopada 2015r., w kancelarii notarialnej w Warszawie, odbyły się 3 Nadzwyczajne Zgromadzenia Wspólników – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 9, 10 oraz 16.

Podczas spotkań poruszyliśmy kwestie związane z aktualnym stanem prawnym i omówiliśmy możliwe scenariusze. Projekty przygotowywane są pod pierwszą aukcję energii w 2016 r. i nie ma zagrożenia pod kątem jego gotowości i spełnienia wymogów formalnych. Scenariusz alternatywny jako otrzymanie dotacji będzie rozpatrywany dopiero po ogłoszeniu konkursu na dotacje UE planowane na 2016 r.

Na spotkaniach wręczyliśmy naszym Inwestorom certyfikaty producentów zielonej energii, które można wykorzystać do celów marketingowych, lub uzupełniając o nie dokumentację przetargową.

Inwestorzy obecni na zgromadzeniu, dowiedzieli się też jako pierwsi o szczegółach propozycji przyłączenia się do projektu budowy elektrowni wiatrowych 11 i 12, które zostaną uruchomione jeszcze w tym roku więcej >>

Przeczytaj także

W miejscowości Oprzężów trwa budowa Elektrowni Wiatrowych 11 i 12, które będą uruchomione jeszcze w tym roku i można w nich objąć udziały.

Z dumą i radością informujemy, że Pracownia Finansowa, znalazła się w gronie Laureatów XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców!

Zapraszam do obejrzenia filmu z budowy Ekologicznych Elektrowni Wiatrowych 7 i 8. Turbiny będą częścią parku wiatrowego 5,2 MW, rozpoczną produkcję energii elektrycznej jeszcze w tym roku.

Przyjrzyjmy się głównym czynnikom przemawiającym za inwestowaniem w elektrownie wiatrowe:
Niezależność od sytuacji na niestabilnych rynkach finansowych.

28 lipca godz. 20:00