Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Grupa PF postawiła kolejny park wiatrowy w Polsce!

10 listopada 2020


W okolicach Kłobucka Grupa Pracownia Finansowa wzniosła kolejny park wiatrowy. Dwie elektrownie wiatrowe o łącznej mocy 3MW, mogą zasilić zieloną energią ponad 3300 gospodarstw domowych.

Turbiny zostały wybudowane w ramach projektów inwestycyjnych EEW19 i EEW20. Obie inwestycje są realizowane zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Inwestorzy objęli udziały w spółkach celowych powołanych w celu wybudowania elektrowni wiatrowych w modelu „pod klucz“. Stając się w ten sposób współwłaścicielami wiatraków będą mogli uzyskiwać korzyści o charakterze majątkowym przez cały okres eksploatacji turbiny.

Przedstawiamy zdjęcia z procesu budowy EEW19 i EEW20 oraz zapraszamy do dołączania do aktualnych projektów inwestycji w odnawialne źródła energii.

Przeczytaj także

Pandemia spowodowana koronawirusem przewróciła spojrzenie na świat, jak i samo postrzeganie jego problemów. Nasze działania i sposób funkcjonowania zmienił się diametralnie. Mimo to nie powinniśmy zapominać, co na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat było i nadal jest naszym największym problemem i zarazem wyzwaniem.

Inwestycja EEW13 to projekt budowy 105-metorwej elektrowni wiatrowej o mocy 2MW. Transport egzemplarza znanego na całym świecie modelu turbiny Vestas V90 został zaplanowany na pierwszy kwartał 2021 roku. Postawiona zostanie w miejscowości Łazisko, aby tam produkować ekologiczną energię i wspierać walkę z zanieczyszczonym powietrzem, pracując jednocześnie na czysty zysk dla Inwestorów.

Pracownia Finansowa, dochód pasywny, zysk z inwestycji

Co z programem Europejski Zielony Ład, w ramach którego ogromne środki finansowe mogą trafi do Polski i mają być przeznaczone na zieloną energię? Czy Polska będzie produkowała do 2050r. tylko tyle dwutlenku węgla, ile jest w stanie pochłonąć natura?

Elektrownie wiatrowe dostarczają do gospodarstw domowych w Polsce 10% energii elektrycznej. Dobrze serwisowana elektrownia może pracować nawet 99% dni w roku bez przestojów.

5 października godz. 20:00