Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Elektrownia Wiatrowa 17 – zapisy

15 lutego 2016

Pracownia Finansowa Sp. z o.o. prowadzi aktualnie zapisy do swojego kolejnego projektu – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 17. Podobnie jak EEW 16, Elektrownia Wiatrowa 17, będzie oparta o najnowszą turbinę firmy Vestas – model V110, który jest bardzo efektywny, dzięki czemu pozwala osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu. Aktualnie projekt prowadzony jest w lokalizacji pod Tomaszowem Mazowieckim, w miejscowości Zawada. Próg wejścia do tej inwestycji wynosi 32 500 zł (5 udziałów). Kolejne progi – co 1 udział (6 500zł). Całkowita liczba udziałów w spółce to 1001, z czego Pracownia Finansowa posiada 251 szt.

W ubiegłym roku Pracownia Finansowa uruchomiła 5 elektrowni wiatrowych – jedną w miejscowości Korzkwy, niedaleko Pleszewa, cztery w Oprzężowie, obok Woli Krzysztoporskiej. Tutaj można zobaczyć postęp aktualnie prowadzonych projektów inwestycji w elektrownie wiatrowe: www.ekologicznaelektrownia.pl/realizacje.

Pracownia Finansowa prowadzi inwestycje w elektrownie wiatrowe w modelu obywatelskim, w którym drobni i średni inwestorzy dołączają do spółki aby czerpać zyski ze sprzedaży wyprodukowanej przez turbiny wiatrowe, odnawialnej energii.

Inwestowanie w elektrownie wiatrowe, oprócz korzyści ekonomicznych dla inwestora, pomaga rozwiązywać wiele problemów z którymi boryka się nasz kraj, stąd można śmiało nazwać je inwestowaniem społecznie odpowiedzialnym, o czym więcej w artykule: Inwestowanie w wiatraki – sport narodowy? >>

Do pobrania

  • Memorandum – Ekologiczna Elektrownia 17
  • Opis projektu Ekologiczna Elektrownia 17

Przeczytaj także

Polacy marnują potencjał ponad 1bln. zł swoich oszczędności, głównie na lokatach. Jakie widzą główne przeszkody przed zainwestowaniem ich w wiatraki?

Dzień Otwarty pierwszego w Polsce parku wiatrowego w modelu obywatelskim, zorganizowany przez Pracownię Finansową; 17.12.2015.

24 października podczas Wielkiej Gali, 40 laureatów konkursu Wiktoria 2015, odebrało zwycięzkie statuetki z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

W niepewnych czasach, dobra inwestycja, zapewniająca bezpieczeństwo finansowe to skarb. Inwestycja w elektrownie wiatrowe, łączy w sobie atrakcyjne stopy zwrotu i wysoki poziom bezpieczeństwa.

One thought on “Elektrownia Wiatrowa 17 – zapisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

25.10 godz. 20:00