Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Elektrownia wiatrowa 15 – zapisy

15 czerwca 2016

Z wielką przyjemnością informujemy Inwestorów, a także tych, którzy dopiero przymierzają się do zakupu udziałów w tym dochodowym biznesie, że startujemy z naszym kolejnym projektem!

Ekologiczna Elektrownia 15 zlokalizowany będzie w miejscowości Rawicz w w województwie wielkopolskim. Stanie tam turbina REPOWER o mocy 2MW, wybudowana w 100% z kapitału własnego.

Jakie są największe zalety tego projektu?

  • niezależność od sytuacji politycznej w kraju – turbina wybudowana w 100% z kapitału własnego!
  • wysoka rentowność – po długich negocjacjach udało nam się zakupić turbinę po bardzo korzystnej cenie!
  • możliwość dodatkowego wzrostu rentowności – w przypadku wzrostu cen prądu czy też przedłużenia okresu obowiązywania Zielonych Certyfikatów,
  • Czas realizacji – turbina stanie już we wrześniu!

Projekt VIP – istnieje możliwość wybudowania dodatkowej elektrowni, na specjalnych warunkach, dla inwestora, lub inwestorów, którzy wniosą kwotę 1,5 – 5,3 mln. zł.

Przeczytaj także

W parku wiatrowym w Oprzężowie zostały zainstalowane kamery, które obserwują pracę naszych 4 elektrowni wiatrowych.

Dzisiaj aktualizowanie wiedzy na temat inwestycji musi stać się jednym z istotniejszych elementów życia każdej rodziny, szczególnie przedsiębiorców.

Dzień Otwarty pierwszego w Polsce parku wiatrowego w modelu obywatelskim, zorganizowany przez Pracownię Finansową; 17.12.2015.

W niepewnych czasach, dobra inwestycja, zapewniająca bezpieczeństwo finansowe to skarb. Inwestycja w elektrownie wiatrowe, łączy w sobie atrakcyjne stopy zwrotu i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

25.10 godz. 20:00