Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Elektrownia wiatrowa 13 – zapisy

19 kwietnia 2016

Pracownia Finansowa Sp. z o.o. rozpoczęła zapisy do swojego kolejnego projektu – Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 13. Elektrownia, będzie oparta o turbinę Vestas V90 na 105 m wieży. Aktualnie projekt prowadzony jest w lokalizacji pod Tomaszowem Mazowieckim, w miejscowości Łazisko. Próg wejścia do tej inwestycji wynosi 32 500 zł (5 udziałów). Kolejne progi – co 1 udział (6 500zł). Całkowita liczba udziałów w spółce to 1001, z czego Pracownia Finansowa posiada 251 szt.

W ubiegłym roku Pracownia Finansowa uruchomiła 5 elektrowni wiatrowych – jedną w miejscowości Korzkwy, niedaleko Pleszewa, cztery w Oprzężowie, obok Woli Krzysztoporskiej. Tutaj można zobaczyć postęp aktualnie prowadzonych projektów inwestycji w elektrownie wiatrowe: www.ekologicznaelektrownia.pl/realizacje.

Pracownia Finansowa prowadzi inwestycje w elektrownie wiatrowe w modelu obywatelskim, w którym drobni i średni inwestorzy dołączają do spółki aby czerpać zyski ze sprzedaży wyprodukowanej przez turbiny wiatrowe, odnawialnej energii.

Inwestowanie w elektrownie wiatrowe, oprócz korzyści ekonomicznych dla inwestora, pomaga rozwiązywać wiele problemów z którymi boryka się nasz kraj, stąd można śmiało nazwać je inwestowaniem społecznie odpowiedzialnym, o czym więcej w artykule: Inwestowanie w wiatraki – sport narodowy? >>

Do pobrania

  • Opis projektu Ekologiczna Elektrownia 13

Przeczytaj także

Zobacz 2 minutowy film, pokazujący najciekawsze ujęcia, osiągnięcia i wydarzenia z życia Pracowni Finansowej w roku 2015.

Otrzymaliśmy Certyfikat Programu Biura Informacji Gospodarczej, we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich.

24 października podczas Wielkiej Gali, 40 laureatów konkursu Wiktoria 2015, odebrało zwycięzkie statuetki z rąk Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

W niepewnych czasach, dobra inwestycja, zapewniająca bezpieczeństwo finansowe to skarb. Inwestycja w elektrownie wiatrowe, łączy w sobie atrakcyjne stopy zwrotu i wysoki poziom bezpieczeństwa.

3 thoughts on “Elektrownia wiatrowa 13 – zapisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

06.12 godz. 20:00