Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Rozpoczęliśmy zapisy do nowego projektu EKON

26 marca 2018

Zarabiaj ponadprzeciętnie na inwestycjach w elektrownie wiatrowe

EKON to połączenie Elektrowni Wiatrowej z Kontenerowym Centrum Obliczeniowym, realizowane w celu wygenerowania maksymalnego zysku z dbałością o bezpieczeństwo inwestycji.

Strategia inwestycyjna zakłada zwiększenie rentowności i podniesienie bezpieczeństwa w działającej już Elektrowni Wiatrowej 15, do którego nadal można dołączać w roli Inwestora.

Sytuacja Elektrowni Wiatrowych w Polsce zdecydowanie się poprawiła. Ceny Zielonych Certyfikatów i energii wzrosły kilkukrotnie, jej zużycie rośnie a produkcja spada, korzystne zmiany zaszły w ustawie o OZE, jednocześnie brak jest nowych lokalizacji pod elektrownie wiatrowe.

Roczna stopa zwrotu, na samej produkcji energii, wyniesie 10,4 – 12% w skali roku, odpowiednio w wariancie realistycznym i optymistycznym.

Spółka dodatkowo zarabia na sprzedaży mocy obliczeniowej we własnym Blockchain Data Center i ubiega się o koncesję na obrót energią, która pozwoli sprzedawać ją drożej niż obecnie, bo do odbiorców detalicznych. Dzięki temu generuje jeszcze wyższe zyski i zwiększa poziom bezpieczeństwa.

KORZYŚCI

  • Wysoki zysk z inwestycji dzięki własnej energii elektrycznej zasilającej Data Center
  • Rosnące ceny i zapotrzebowanie na energię w Polsce
  • Zwrot zainwestowanego kapitału w relatywnie krótkim okresie
  • Dwa źródła dochodu w spółce (sprzedaż mocy obliczeniowej i energii elektrycznej)
  • Zastosowanie najnowocześniejszego sprzętu na rynku
  • Zagwarantowany system wsparcia dla elektrowni wiatrowej na kolejne 9 lat
  • Biznes oparty o udziały w przedsiębiorstwie. Udziały są dziedziczone, mogą być sprzedane lub podarowane
  • Inwestor na mocy aktu notarialnego staje się współwłaścicielem majątku spółki
  • Ochrona środowiska naturalnego i jakości powietrza w Polsce

 

Pliki do pobrania

Przeczytaj także

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych…

Jest to szczególnie ważna informacja dla tych, którzy już od jakiegoś czasu zadawali nam pytania o realizację przelewów w bitcoinach

Zysk został osiągnięty między innymi dzięki restrykcyjnej polityce kosztowej oraz profesjonalnemu systemowi zarządzania.

Pracownia Finansowa 2017 - Rewind

Rok 2017 był kolejnym, niełaskawym rokiem dla inwestycji w elektrownie wiatrowe. Pracownia Finansowa opracowała jednak kilka scenariuszy podnoszących rentowność działających już elektrowni wiatrowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10.10 godz. 20:00