Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Dzień otwarty Elektrowni Wiatrowej w Oprzężowie

8 grudnia 2015

17 grudnia, w miejscowości Oprzężów, niedaleko Woli Krzysztoporskiej, w Województwie Łódzkim, Pracownia Finansowa organizuje Dzień Otwarty Elektrowni Wiatrowej. W trakcie tego wydarzenia, planujemy:

  • zwiedzanie parku wiatrowego złożonego z 4 turbin wiatrowych, z przewodnikiem –
    kierownikiem budowy – przedstawicielem generalnego wykonawcy inwestycji,
  • wjazd windą na szczyt elektrowni wiatrowej,
  • piknik z gorącym poczęstunkiem,

Start: godzina 10:00 zakończenie: godzina 14:00.

Szczegółowe wskazówki dojazdu podamy osobom zainteresowanym w późniejszym terminie. Prosimy o dokonanie rejestracji u Państwa opiekunów, lub zgłoszenie się poprzez formularz kontaktowy.

Zobacz jak wygląda inwestowanie w wiatraki w końcowej fazie tego cztero-letniego procesu.

Przeczytaj także

Posiadanie firmy, to nie tylko pęd za zyskiem. Mamy ideały i pragniemy, żeby ten świat był lepszy, zostaliśmy Inwestorem Społecznym SZLACHETNEJ PACZKI!

Zostaliśmy partnerem bardzo ciekawego wydarzenia: Aukcje na zieloną energię – zasady wsparcia w Ustawie o odnawialnych źródłach energii, które odbędzie się 15 grudnia 2015 roku w Warszawie.

Rozpoczęliśmy zapisy do projektu Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 12, która będzie uruchomiona jeszcze w tym roku i zostanie objęta systemem Zielonych Certyfikatów.

EEW6 jest jednym z realizowanych przez Pracownię Finansową projektów, które powstają w tzw. modelu obywatelskim, gdzie indywidualni inwestorzy zarabiają na produkcji zielonej energii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

12.07 godz. 20:00