Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo

24 lutego 2016

Z dumą informujemy, że znaleźliśmy się w gronie posiadaczy Certyfikatu Firmy Wiarygodnej Finansowo. Program, do którego przystąpiliśmy podjęty został przez Biuro Informacji Gospodarczej Info Monitor we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich.

Certyfikat stanowi potwierdzenie tego, iż jesteśmy firmą o mocnej pozycji na rynku, terminowo regulującą swoje zobowiązania zarówno wobec innych firm jak i całego systemu bankowego.

Jest to jedyny tego typu dokument przyznawany w oparciu o takie dane jak:

  • Rejestr dłużników BIG,
  • Bazy Biura Informacji Kredytowej,
  • System BANKOWY REJESTR Związku Banków Polskich.

Certyfikat służy budowaniu wzajemnego zaufania pomiędzy firmami. Przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy w biznesie kierują się zasadami Fair Play.

Przystępując do programu zaświadczamy, że nie tylko jesteśmy mocnym i rzetelnym przedsiębiorstwem ale również dążymy do współpracy z podmiotami, które są wiarygodne finansowo, dbamy o reputację naszej firmy i marek oraz przestrzegamy zasad odpowiedzialnie prowadzonego biznesu.

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo to sygnał dla innych wiarygodnych podmiotów funkcjonujących na rynku, że warto z nami współpracować.

Dla nowych inwestorów jest to natomiast kolejne poświadczenie naszej wiarygodności, pomagające podjąć decyzję o przyłączeniu się do inwestycji w elektrownie wiatrowe.

Przeczytaj także

Wejście w życie ustawy PiS, oznacza, że w Polsce nie powstaną już prawie żadne nowe elektrownie wiatrowe. Zapraszamy do ostatnich elektrowni z PnB

Trwają zapisy do kolejnego projektu inwestycyjnego - Ekologicznej Elektrowni Wiatrowej 17, opartej o superwydajną turbinę Vestas V110. Inwestycja będzie zrealizowana w nowym aukcyjnym systemie wsparcia OZE.

Polacy marnują potencjał ponad 1bln. zł swoich oszczędności, głównie na lokatach. Jakie widzą główne przeszkody przed zainwestowaniem ich w wiatraki?

Dzień Otwarty pierwszego w Polsce parku wiatrowego w modelu obywatelskim, zorganizowany przez Pracownię Finansową; 17.12.2015.

28 lipca godz. 20:00