Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Będzie gorąco! We wtorek o 20:00 premiera projektu PV7

7 sierpnia 2023

Zapraszamy na webinar na temat inwestycji w nową, działającą elektrownię słoneczną PV7. Prognozowana rentowność projektu dla Inwestorów wynosi 9,7% rocznie w pakiecie standardowym i 10,7% w pakiecie VIP. Farma już wybudowana i uruchomiona!

Inwestorzy PF zainwestowali w 2022 roku rekordową kwotę 33 mln. PLN w farmy PV. Przejęły one w dużym stopniu rolę bezpiecznych składników portfela, w miejsce projektów deweloperskich zmagających się w tamtym czasie z brakiem kredytów.

Bezpieczeństwo inwestycji słonecznych z portfolio PF wynika m.in. z prostego procesu inwestycyjnego, posiadania projektów z warunkami przyłączenia, zastosowania fabrycznie nowych urządzeń z gwarancją na 25 lat, niskiej awaryjności i możliwości ubezpieczenia ciągłości produkcji. 

W projekcie PV7, dodatkowo wynika z własności działki przemysłowej. Dzięki niej, nie istnieje temat aneksowania umowy dzierżawy co 29 lat, a spółka jest właścicielem dodatkowego majątku wycenianego dziś na ok. 2 mln. PLN.

Poznaj strategie inwestycyjną oraz estymację zyskowności

podczas webinaru LIVE we wtorek o 20:00:

REJSTRACJA >>

Przeczytaj także

Energetyka wiatrowa w obecnej sytuacji związanej z inwazją Rosji na Ukrainę stanowi element, który może pomóc skutecznie odsunąć Rosję od Europy. Polska zwraca się coraz bardziej przychylnie ku inwestycjom w alternatywne dla węgla, ropy i gazu, źródła energii, a wyniki wietrzności dają potwierdzenie potencjału tego runku. W pierwszym kwartale tego roku uruchomione elektrownie wiatrowe grupy INWE odnotowały ogólną, rekordową dostępność średnią na poziomie 95,6%. Partner branżowy pracuje intensywnie nad uruchomieniem kolejnych turbin m.in. w projektach EEW13, EEW17, EEW25.

Inwestując w nośniki wartości, inwestujemy w projekty posiadające konkretną wartość materialną. Do takich inwestycji możemy zaliczyć także ekologiczne elektrownie, które jako potężne instalacje zarabiają na produkcji energii, wykorzystując do tego naturalne zasoby jak wiatr czy słońce. Inwestorzy dostrzegają coraz więcej zalet tego typu inwestycji, a podczas webinarów LIVE zadają wiele dodatkowych pytań ekspertom. Odpowiedzi na najbardziej nurtujące z nich przedstawiamy poniżej.

W dniu 20 kwietnia w ekskluzywnych wnętrzach salonu Balamonte w Warszawie odbył się panel dyskusyjny z transmisją on-line pt. ‘Inwestycje w OZE nie tylko dla milionerów’. Uczestnikami wydarzenia byli m.in. przedstawiciele Pracowni Finansowej oraz gość specjalny – Pan Janusz Piechociński – ekonomista, poseł na Sejm, były wiceprezes Rady Ministrów oraz Minister Gospodarki, aktualnie Prezes Izby Przemysłowo Handlowej Polska-Azja.

Okazja inwestycyjna
Zapraszamy do nowego projektu inwestycyjnego w farmę PV w Orzechowie o łącznej mocy 6,27 MW.
Inwestuj od: 70.000 zł. lub w pakiecie VIP: 300.000 zł. (liczba udziałów w pakiecie VIP ograniczona)
Prognozowana rentowność: 11,8% rocznie, w pakiecie VIP: 13,8%
Okazja tylko dla pierwszych 2500 udziałów...

10.10 godz. 20:00